Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ilyen rajzhibát lehet javítani...

Ilyen rajzhibát lehet javítani, vagy már esélytelen?

Figyelt kérdés

[link]


Mint látható, kicsit túlrajzoltam. Azaz csillag lett volna ott is, de eltontottam a formát, fehér ceruzával próbáltam javítani, de nem voltam elégedett a az eredménnyel, így aztán átsatíroztam kékkel, de így sérült a lap felülete. Hát nem szép. Vessek rá keresztet, vagy valahogy lehet még rajta javítani, szépíteni?



tegnap 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre semmilyen hibát.
tegnap 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom megnyitni. A leírásból annyi derül ki, hogy addig maceráltál egy területet, amíg felszedted a papír felső rétegét. Nem nagyon van olyan technika, amivel ezt helyre lehet hozni. Hagyd ahogy van.

Ha nagyon akarod, mert a többi része nagyon tetszik, szkenneld be és javítsd ki digitálisan photoshoppal vagy más hasonló programmal.

Ha analóg módon akarod javítani, ragassz rá egy másik papírt és rajzold újra, amit az lefed (egy kicsit nagyobbat érdemes, mint a hiba mérete). Persze ez látszani fog. Használhatsz színes postit-et is, annak is megvan az esztétikája.

Legközelebb vagy vegyél vastagabb papírt, vagy ne vadulj ennyire. Érdemes először halványan dolgozni és csak akkor jobban rányomni, ha elégedett vagy a kompozícióval.

tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, sokadszorra sikerült megnyitni. Nem tűnik vészesnek, de ne nyúlj most már hozzá. Ha tetszik, ha nem, a papír nem bír el még egy kör filcet, meg semmi mást sem igazából. Legközelebb jobban figyelj, használj megfelelő anyagokat és ne kapkodj. (2-es voltam)
tegnap 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
ma 07:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!