Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki volt A.Kraker nevű festőt?l...

Ki volt A.Kraker nevű festőt?l, ismeri innen valaki?

Figyelt kérdés

Sajnos nem találok róla semmi infót max annyit, hogy 1928as

években még alkotott.

Azt nem tusom nő e vqgy férfi.

Esetleg tudja valaki, hogy milyen származású eza név ?



Ha tudtok adatlapot küldeni róla azt megköszönöm



jún. 30. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi van a képen? A stílus meg a tárgy segíthetne....

Amúgy szerintem nem ismert festő (ha az lenne, már gugliban te is megtaláltad volna), nem túl valószínű, hogy találsz valakit, aki pont ismeri és életrajzi adatokat is tud mondani.

jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy utalást találtam, ami a hozzáértőknek segíthet kideríteni a kilétét: pinterest.ca/pin/785385622488741936/?d=t&mt=signup
tegnap 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

rossz link, bocs.

Erre gondoltam: [link]

tegnap 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt én is megtaláltam, azért is kérdeztem, hogy a kérdező képén milyen motívum van, milyen a stílusa. Kép nélkül egy kevéssé ismert festőt csak a neve alapján nagyon nehéz megtalálni.

Egyébként az ilyen kérdés szerintem nem igazán ide való, galériában, múzeumban, művészeti suli könyvtárában sokkal nagyobb az esélye, hogy adekvát választ kap. Mert ott hozzáértő személyek egy hatalmas, specializált adattárban hatékonyabban tudnak keresni, mint ahogy mi itt szerencsétlenkedünk a guglival.

tegnap 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!