Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyen lett a...

Szerintetek milyen lett a versem? Milyen cím illene hozzá?

Figyelt kérdés

Minden megváltozott

Letértünk az útról, amin eddig jártunk

Te pedig azt akarod hogy egyedül találjak vissza?

Szerinted sikerül?

Ahogy lemegy a nap, egyre távolabb kerülök tőled

Egyre távolabb tőled

Még mindig a te hangodat hallom a fejemben

Az mondtad hogy idővel majd mindent el fogsz felejteni

Milyen hazug voltál

Az arcodat látom magam előtt

Bár újra megérinthetném,de sohasem fogom újra megérinteni

Az a hatalmas lyuk a mellkasomban

A vérző szívem

A gyilkos üresség

Azt mondják hamarosan újra jobb lesz,de én nem érzem hogy bármi is jobb lenne

Olyan könnyen döntöttél

Mégsem tudsz olyat tenni, amitől rossz lennél a szememben

Sohasem leszel rossz a szememben, az én szememben


2010. szept. 22. 12:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

orsybaba88


Amúgy köszi! :)

Legalább neked tetszik.

2010. szept. 22. 15:33
 12/16 anonim ***** válasza:

Én a 3. válaszadó voltam. Mindig őszinte csalódással fogadom, amikor valaki ilyen bunkó kritikát ír. A tetszik, nem tetszik is elég. Muszáj mindig arra használni az anonymitást, hogy taplón beszólnak egyesek?

Én legalább 20-szor elolvastam. Még mindig azt gondolom, hogy nem rossz. Egyáltalán.

Küldd el egy zeneszerzőnek!

2010. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%

Én úgy gondolom, ha valaki ide kitesz egy ilyet, az vállalja mellé azt is, amit kap. Nem fogom senki lelkét ápolgatni meg bekamuzni, hogy dejó, ha egyszer nem az. Gyakorlással, tanulással biztos lehet fejlődni.

Ez pont annak az esete, hogy bárki produkál valamit és 1-2 birka rábólogat VAGY nem kap rá normális kritikát, na pont ilyen idióták láthat az ember a megasztár és x faktor válogatóban. Akik aztán mennek youtubera és ország-világ rajtuk röhög, ha élőben látnék ilyen "cölöböt", pofán röhögném én is, hogy hol marad az önkritika ember?

Megmondtam miért nem, nem vagyok irodalmár, de azok a dolgok nagyon bántóak és maga a "vers" semmiben nem több a depis tizenévesek írogatásaitól, hiába 22 a kérdező.

Az is elég sokat mutat, hogy odamondósabb (tény, itt-ott erősebbre vett hangvételű) kritikára csak beszólogatással tud válaszolni, ez is csak azt mutatja, hogy ő meg van győződve, hogy az írása JÓ. És innentől a kérdést is fel lehetett volna úgy tenni: Szerinted jó a versem? (Nem? Akkor ne is válaszoljál) De biztos erre is lesz magyarázata és beszólása.

2010. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Látom még mindíg nem érted!

Itt arról van szó hogy sokan nem képesek kultúráltan kinyílvánítani a nemtetszésüket, inkább bunkón beszólogatnak.Jó neked hogy van erre időd.

Inkább írogass te is verseket, esküszöm hogy megnézném a tied hogy sikerül.Ha sokat foglalkoznál vele, és valaki bunkón ócsárolná, én nem hiszem h neked tetszene,bár az is igaz hogy SZERENCSÉRE nem vagyunk egyformák.Ha nekem valami nagyon nem tetszik, akkor megmondom az illetőnek,bocsi de ez nekem nem jön be.Nem célom a felesleges sértegetés, piszkálódás.De szerintem eljutottunk arra a szintre hogy a semmiről beszélgetünk, mert szerintem rajtam kívül ezt mondhatná neked még 1000 ember,akkor sem hiszem hogy értenéd amit mondanak neked.


Azt hiszem inkább megfogadom az oldal tanácsát:

"Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik!"

2010. szept. 23. 14:43
 15/16 anonim ***** válasza:
67%

5 perces szenvedés árán sikerült ezt a gyönyörűséget kiötleni?

Mondanivalója nincsen. A sorok mögött semmilyen megbújt érzés, tartalom nincsen. Szóismétlések- ettől nem leszel költői...

2010. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

a versre nem mondok semmit mert nem értek hozzá. Nekem személy szerint nem tetszik, de ez az én véleményem.


Viszont az alkotójának üzenem hogy egy kritikába nincs olyan, hogy pofátlanáság. Vannak nagyon durva erőszakos lehordó kritikák és nagyon könnyed segítő kritikák. Gondolj bele egy "hivatásos" író (már ha van ilyen) mit kap nap mint nap azért lesz erős meg jó mert ezeket is kiállja. Elég csak megnézned a film kritikusokat, hogy lehordják a filmeket pedig lehet csak nekik nem tetszett. Azért mert valaki durva már-már trágár nyelvezettel ír egy kritikát attól az még az Ő kritikája és szíve joga leírni mit érez. Ebből is csak azt látod hogy vannak olyanok akik ilyennek látják ezt a verset. Persze ő is írhatta volna úgy, hogy "nem a legjobb alkotás van még mit csiszolnod rajta...", de mikor elolvassa ő is érez valamit meg te is mikor írod belőle ezt az érzést váltottad ki és megmondta neked amire kíváncsi voltál.

Szóval én csak annyit mondok ne ezekkel foglalkozz csiszolj a technikádon (vagy nem tudom költök mit szoktak)és lehet írsz egy olyan verset amitől majd ő is könnyekre fakad. Azzal győzd le és ne vitával.

2010. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!