Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyen lett a...

Szerintetek milyen lett a versem? Milyen cím illene hozzá?

Figyelt kérdés

Minden megváltozott

Letértünk az útról, amin eddig jártunk

Te pedig azt akarod hogy egyedül találjak vissza?

Szerinted sikerül?

Ahogy lemegy a nap, egyre távolabb kerülök tőled

Egyre távolabb tőled

Még mindig a te hangodat hallom a fejemben

Az mondtad hogy idővel majd mindent el fogsz felejteni

Milyen hazug voltál

Az arcodat látom magam előtt

Bár újra megérinthetném,de sohasem fogom újra megérinteni

Az a hatalmas lyuk a mellkasomban

A vérző szívem

A gyilkos üresség

Azt mondják hamarosan újra jobb lesz,de én nem érzem hogy bármi is jobb lenne

Olyan könnyen döntöttél

Mégsem tudsz olyat tenni, amitől rossz lennél a szememben

Sohasem leszel rossz a szememben, az én szememben


2010. szept. 22. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem vers, csak tipikus világfajdalmas 14-15 évesek mélyenszántónak vélt gondolatai. Rímelés nuku, a sorok hol 2 szavasak, hol 12, semmi költői kép, semmi újabb vagy értelmesebb mondanivaló, nyelvtanilag is elég siralmas, sok a szóismétlés... Ne nevezd versnek és szerintem csak írogass magadnak, ha ez segít az önkifejezésben, de ne nagyon reklámozd, mert, őszinte leszek, sz@r. Bocs.
2010. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 orsybaba88 ***** válasza:
48%

Kérdező: neked kell tudni, mi legyen a címe:) ebben én nem tudok segíteni. egyébként tetszik:DD

Válaszoló: ez egy szabad vers, nem kell benne rímnek meg ilyeneknek lenni a vers lényege a gondolatok kifejezése. ha nem vagy képes ( mert értelmileg vagy érzelmileg túl alacsony szinten vagy) értelmesen válaszolni, nem kell sértegetni a másikat!!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez véletlenül nem egy dalszöveg fordítása? Ha nem, akkor bocsi!

Szerintem nem rossz, bár az előttem szólónak igaza van annyiban, hogy ez nem tipikus versformátum. De akkor mi van a szabad verselésel?

A címe lehetne: Vérző szív, vagy Csak űrt hagytál

2010. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"kedves" 1.hozzászoló!

Gondolom azt vártad hogy majd befordulva megkönnyezem a

kemény hozzászólásodat!

Ki kell hogy ábrándítsalak hogy ez ma nem jött össze.

Te tipikusan az a fajta vagy sztem aki örömét leli abban hogy beszólogat másoknak.22 éves lány vagyok egyébként,szóval a a tipikus tizenéves találgatásoddal nagyon mellé nyúltál.Állapodjunk meg annyiban hogy te ehhez nem értesz, ez neked magas!Egy versnek nem muszáj rímelnie!Tudom hogy a versem (mert vers)nem olyan jó, de attól még nem kell leszólni tahókám!

Maradj meg a Need for speed, meg a sörözés mellett!Ezek biztos közelebb állnak hozzád!

2010. szept. 22. 13:30
 5/16 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló!


Nem.Nem az.

2010. szept. 22. 13:33
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező...ha kíváncsi vagy a másik ember véleményére el kel tudni fogadni a negatív kritikát is.Ez van, nem tetszhet mindenkinek.
2010. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen?

Oké!Én el tudom fogadni a negatív kritikákat, egy bizonyos határig!

Ha nem tetszik, akkor nem tetszik!

Ennyi!Most akkor mi lesz?

De attól még hogy valakinek nem tetszik valami,nem kell bunkónak lennie!Nem?

Vagy nem volt még veled senki sem bunkó(amit kötve hiszek),vagy te vagy az 1. hozzászóló!

2010. szept. 22. 13:42
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én publikáltam már pár verset, neked kedves kérdező még gyakorolni kell.


A vers címe mi legyen? Ez hozzátartozik a versíráshoz, de ha semmi ötleted, még lehet a címe: Cím nélkül.

2010. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Éppen ez a lényeg!

Ez az első versem!Kíváncsi vagyok a véleményekre!

2010. szept. 22. 13:45
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, sír a szád és nem bírod el a negatív kritikát. Attól, hogy szabad vers, nyelvtanilag akkor is gané, tele szóismétléssel és tartalmas mondanivalója még így sincsen. Nem mondasz semmivel többet, mint az eddigi több száz valódi költő és önjelölt poéta, csak sértődött ócska leszólással tudsz reagálni, agyilag te messze nem vagy 22. Ilyet bárki tud írni, ha rájön az 5 perc világfájdalom.
2010. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!