Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kiállítást szervezek digitális...

Kiállítást szervezek digitális rajzokból, hogyan tudnám megoldani hogy “kemény” táblákon legyenek a kinyomtatott példányok?

Figyelt kérdés

Szóval kaptam egy lehetőséget hogy tartsak egy kiállítást a digitális rajzaimból, viszont nekem kell megoldanom a nyomtatás részét. Javarészt A/3 méretben fogom megoldani jó minőségű nyomdában. Szerintem sokkal látványosabb lenne ha tipikus keménytábla (szerű) módon lenne megoldva, erre keresnék valami ötletet. Tudom, lehet ilyenre kérni a nyomtatást, viszont minimum 30 képről lenne szó ami normál papíron is 15.000 Forint az adott felbontásban. Szóval arra gondoltam valamilyen sima felületű táblára ragasztanám fel, pl. Kartonpapír vagy rajztábla. Így térben helyezkedne el, akár egy festővászon.

Valakinek van bármilyen ötlete ami a segítségemre lenne? A lényeg hogy tényleg legyen egy színvonalas kiállítás jellege a dolognak, mert nagyon régen vártam erre és szeretném kihozni belőle a maximumot. Előre is köszönöm a válaszokat.


2021. nov. 8. 01:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ha valaki otthon van a témában, esetleg dobhatna egy privátot, mert lenne még pár kérdésem. :D
2021. nov. 8. 01:05
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá úgy a neten, hogy "kasírozás". Fotóboltok, kötészetek, stb. csinálják, de találhatsz otthoni megoldásokat is.
2021. nov. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha bekeretezteted őket? Ha szabványméret, akkor a keretek kiállítás után más képekhez is használhatók.
2021. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nincs más megoldás a keretet választom, de sajna így is 30.000Ft lesz a legolcsóbb ikeás keretekkel együtt.
2021. nov. 8. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!