Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan kell bőrszint kikeverni...

Dag kérdése:

Hogyan kell bőrszint kikeverni temperából?

Figyelt kérdés
Hogyan kell bőrszint kikeverni temperából? Ti milyen szinkeből keveritek ki? Kérlek részletesen írjátok meg! Köszi!!
2010. aug. 15. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Rószíszín, -barna, -narancssárga, -sárga, -fekete. Attól függ milyen tipusí embert akarok festeni. Mondjuk egy négernél túlnyomó többségben a fekete van. Egy napbarnítottnál a piros és barna elegye. Mindennek alapja a rózsaszín legyen. Egyszerre 4-5 színt is belekeverhetsz addig, amíg el nem éred a megfelelő színt.
2010. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom!! Köszi szépen!
2010. aug. 15. 18:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy hatalmas(A3-as) palettám,na azon addig kevergetek míg olyan szín lesz amilyet akarok.

Kell bele sárga,piros,zöld,fehér(vagyis az összes alapszín)...de ezt nem lehet elmondani itt nagyon számítanak az arányok.Legyen pirosad,sárgád,kéked,feketéd,fehéred és abból kell kihozni.

Ki kell tanulmányozni,tapasztalni mit,mivel,mennyit.

Azt ajánlom,hogy szerezz be minél nagyobb palettát és tanulmányozd,gyere rá magad,hogyan lesz az olyan amilyen:D

2010. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én fehérhez keverek barnát és rózsaszínt .A fehér "hígítja " a színeket,hogy ne legyenek túl erősek.Hogy melyik színből mennyit használsz,az már csak a fantáziádon múlik.
2010. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha van égetett szienád: rozsdabarna - akkor csak ahhoz tégy egy kis fehéret.

H a nincs, akkor kis barna, ici-pici piros + sok fehér.

2010. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. aug. 15. 19:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én égetett sziéna, vörös, sárga, fehér és kék keverékéből szoktam bőrszínt keverni.
2010. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Köszönöm énis a válaszokat, sokat segítettek :O
2013. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
lehet amúgy ezekből a színekből is börszínt keverni:fehér,rózsaszín,barna,sárga.Csak nem világos börszín lesz hanem valamennyire sötét.
2014. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 immacculatatta ***** válasza:
Szép is lenne ha ezt mindenki tudná. Azért leírom. Úgyse sikerül 99% nak. Payne gray, cad. red, primary yellow, okker és Napóleon sárga, égetett szienna, indiánvörös, porosz kék, magenta, sap green, a megfelelő arányban. Legalábbis az Én bőrszínemet így tudtam kikeverni úgy, hogy csak akkor látszik hova kenem a festéket ha megdöntöm, hogy csillogjon. Jó játékot ;)
2019. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!