Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Másoknál is szokott olyan...

Másoknál is szokott olyan időszak végbe menni, ami miatt sokkal rosszabbul rajzoltok?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy visszafejlődök, mert mondjuk egy 3 napos periodus után újra "normálisan" rajzolok. Két-három ónaponta megesik ilyen, de max 1 hétig tart.

Valószínűleg nem fáradtság miatt, mert kipihenten, nappal is folytatódik.

Konkrétan egy fej megrajzolása, ami már szinte rutinból megy (ha lehet így mondani) is nagy gondokkal jár, és nem lesz jó, bárhogy próbálkozok.


Más rajzosoknál is szokott ilyen, vagy hasonló lenni? Ha igen meddig tart, milyen körülmények közt?



2020. aug. 6. 17:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a meegfogalmazásért, de gyk nem engedte úgy, ahogy először akartam.
2020. aug. 6. 17:51
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szokott lenni. Azt szokták mondani minden jó rajz előtt legalább 3 rossz rajz készült.


Vannak idők, amikor egyszer csak kifogyok a szuflából. Eltűnik a motiváltság, a kedvem is és csak felakarnám adni az egészet. Nekem ez 1 hónapig tartott most júniusban, eddig ez volt a leghosszabb, de sikerült visszarázódnom. Szóval ne aggódj, idővel ez elmúlik.

2020. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen lenni, teljesen rendszertelen, mikor. De úgyis vége lesz :D
2020. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Thunderfairy ***** válasza:
Szerintem ezek nem időszakok. Az adott témát nem tudtad úgy megrajzolni mint ahogy szertetted volna.
2020. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naná, azokat a skicceket soha nem is mutatom meg senkinek, mert pocsékak. Motiválatlanság, ötlettelenség, néha ráaggatom a művészeti válság címkét.
2021. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!