Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik mantráznak, nekik szól:...

Akik mantráznak, nekik szól: melyik mantrát kántálod, mikor, hányszor, mióta? Hány órán keresztül tart/nap?

Figyelt kérdés
Muszáj ülve vagy jó fekve is?

2020. jún. 20. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
"Kibírom hazáig, kibírom hazáig..." Amikor menet közben rámjön a szapora.
2020. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nem mantra, te...
2020. jún. 20. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

#1

Na de a lényeg, kibírod vagy sem? :D

2020. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Meditálás közben ritkán mantrázok. Régen szavakat is mantráztam, mára már érzelmeket msntrázok, szóval egy tudatállapotot erősítek. Attól függ milyen szakaszban vagyok és milyen meditációban.

Az érzetek lényegét megpróbálom szavakba önteni. Legtöbbször "tökéletesség", régen ezt szavakkal, "legyen jó"/"legyen tökéletesség". Ugyancsak sokszor "jó". Erre régen ugyancsak a legyen jó mantrát mondtam, csak teljesen más a hangulatuk. Szoktam még magasságokba húzó érzeteket ismételgetni, amikre régen a "végtelen vagyok"/"örökk vagyok"/"tökéletes vagyok" mantrát, és ezeknek a vagyunk, és mind () vagyunk párjaikat mondtam.

Van az om mani padme hum-os mantra. Régen olyan vággyal, hogy jó árasszon el minden tudatot mondogattam a "legyen jó mindünknek“ mantrát.

Hát kb ennyi. A többi túl sajátos hogy szavakba tudjam önteni, és régen sem voltam mantrák híve, inkább helyzeteket képzeltem el, mabapság hagyom, hogy növekedjen a jó.


Love hz

[link]

Positive aura cleanse

[link]

An ending

[link]

Mindfulness

[link]

Delta wave

[link]

High clear state

[link]

Wonder freq

[link]


Ezek a kedvenceim, amikor hanggal egyesülve meditálok.

2020. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Nagyon köszi! Hasznos!
2020. jún. 21. 03:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!