Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mutatnál pár rajzot arról,...

Mutatnál pár rajzot arról, hogyan fejlődött a stílusod?

Figyelt kérdés

nekem pl:

[link]


2010. júl. 21. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jók a rajzaid, én sajnos nem tudok ilyen jól rajzolni, meg amúgy sem vagyok nagy rajzos...

De a stílus alatt csak a rajzolási stílust kérded? Mert erre nem tudok válaszolni, de ha úgy ámblokk a személyiségemet-öltözködésemet kérded, akkor arra talán tudok. :)

2010. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

persze!:) [link]


Jók a rajzaid,bár nekem már a stílusom.:) Komolyabban foglalkozól vele vagy csak hobby?

2010. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindkettő. Mangásan persze nem rajzolok, csak hobbiból, de rendesen kitanultam a mesterséget. (csak az anatómia órától fosztott meg a tanrend)
2010. aug. 3. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont az anatómiától? Na ezzel én is így jártam,de kaptam egy könyvet, amiből kitanultam és még tanulom az anatómit! Barcsay Jenő a könyv. Tudom ajánlani.:)
2010. aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj azt elfelejtettem,hogy mi a mesterséged?:)
2010. aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Képanimátor, de ti nem mutattok rajzot?
2010. aug. 5. 08:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jól rajzolsz.

Én nem tudok mutatni rajzot, mert a régieket kidobtam. De érdekes, mert én visszafelé fejlődtem.:)

2010. aug. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt az enyém


[link]


Nem nevetsz ki...

2010. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!