Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen böszme?

Miért lett ilyen böszme?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki a barátom uncsitesója,és tökre megváltozott eddig kedves volt és most egy bunkó keverő.

KÉRDEZTEM TŐLE MSN TEGNAP HOGY MIT CSINÁLSZ?? IRJA SEMMI KÖZÖD HOZZÁ.UTÁNA MEGKÉRDEZTEM TŐLE HOGY MIKOR SZOKSZ LEFEKÜDNI IRJA 3-4 4-5 5-6 AZTÁN IROM NEKI HOGY EZT EL IS HIGGYEM.UTÁN AMONDOM NEKI HOGY NEHOGY ELMONDJA A BARÁTOMNAK(PASIMNAK),ÉS ERRE IRJA HOGY HOLNAP EZ LESZ AZ ELSŐ A VÉRNYOMÁSOM 10000-EN VOLT.SZERINTETEK ELMONDJA NEKI,ÉS HA ELMONDJA MIT CSINÁLJAK SZAKITSAK VELE VAGY NE ?? ÉS NEM CSAK VELEM BUNKÓ ,MAJD NEM MINDENKI UTÁLJA AKIT ISMEREK.(HA LEHET IDIÓTÁK NE IRJANAK ) GYORS VÁLASZOKAT VÁROK NAGYON SÜRGÖS!! ELŐRE IS KÖSZI!!!!


2010. júl. 5. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Inkább másold be a naplózott beszélgetést, mert így nagyon zavaros.
2010. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ööö, azon parázol, hogy ez a csaj elmondja a barátodnak, hogy megkérdezted tőle, hogy mikor szokott lefeküdni? Aztán a választ meg nem hitted el?

WOOOOOW. Ja és légyszíves ne írj csupa nagy betűvel.

2010. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Bocsi de nem mentette el!

De ha valaki tudna nekem segíteni megköszönném!

2010. júl. 5. 15:37
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem birtam hogy ne írjak neki olyat amit megbánnék!
2010. júl. 5. 15:40
 5/16 A kérdező kommentje:

MIÉRT NE IRHATNÁK NAGY BETŰKKEL XĐ

B-ZI DZS.NI

2010. júl. 5. 16:01
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mi a kérdés?

(Nem az én szövegértésemmel vannak bajok)

2010. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem szemét volt meg kéne tőle kérdezni h történt-e vele valami amiért ilyen lett......de csak szépen türelmesen......de ha erre is bunkón válaszol akkor szerintem hagyd a fenébe mert ien k*cs*g....vagy veled van vmi baja:/

De szerintem nem fogja elmondani annak a fiúnak,én is szoktam hülyeségből olyanokat írni h de bemondom hangosbemondóval=D

De ha mégis elmondaná(nem tudom hogy mit de elmondanáXD) akkor próbáld neki bevallani az igazat...:)

14/L

2010. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Most komolyan: Attól félsz, hogy a lány elmondja a barátodnak, hogy nem hitted el neki, hogy 3-6 óra között szokott lefeküdni? Most komolyan! Ebben mi olyan nagyszám?

Hát te nem tudom normális vagy-e, hogy ez miatt izgulsz így fel...xD


Em. meg azért ne írj ilyen nagybetűkkel, mert:

1. Így olvashatatlan a szöveg

2. Ez a kiabálás jele

2010. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem csak egy lány!!!!!!!!! hanenm az uncsitesója,és nagyon jóba vannak !!!
2010. júl. 5. 17:57
 10/16 anonim ***** válasza:

16:32 vagyok

XD jah hogy attól félsz hogy azt mondja el!!XD

Azt hittem elárultál neki valami óóóriási titkot és azt akarja elmondani neki.....Ezért csak nem fog rád megharagudni hahó=) lehetnek akármennyire jóba az hogy ezt nem hitted el nm olyan nagy szám:) ha meg annak veszi kimagyarázod=D pl:hülyeségből kérdeztem vissza hogy el is higgyem-e, mert egy csomóan szórakoznak és hülyeséget írogatnak, vagy mondhatod h aznap nem voltál jó pazban sajnálod nem gondoltad h ebből ekkora ügy lsz.........most csak ennyi tippem van de te is kreálhatsz=D

mégmindig:14/L

2010. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!