Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne piszkáljan...

Mit tegyek, hogy ne piszkáljanak emiatt örökösen?

Figyelt kérdés

A suliban állandóan azzal húznak, hogy te gazdag így, te gazdag úgy. Pedig én aztán nem adok nekik rá semmilyen okot, ülök magamnak szépen csendben. Mondom, hogy én nem vagyok gazdag, erre ők, hogy nem a francokat nem...de engem ez zavar.


Szerintem attól még nem gazdag valaki, ha saját autóval jár suliba, meg van pár arany ékszere, és márkás ruhákban jár.


Azt azért tudni kell, hogy szakmunkásképzőbe járok, ahol hát nem úgy ítélik meg az ebert, mint egy gimiben, a gimiben tök másképp bántak velem a többiek, ott nem szóltak meg emiatt sosem.


Mit tegyek, hogy ne piszkáljanak?

(de ha most azt tanácsoljátok, hogy ne járjak autóval, ne hordjak ékszereket és ne járjak márkás ruhákban suliba, akkor nemtudom mit csinálok!!!...azért bizonyos nívó alá nemfogok lemenni...) :)


2010. jún. 25. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem attól még nem gazdag valaki, ha saját autóval jár suliba, meg van pár arany ékszere, és márkás ruhákban jár.


Totál rosszul látod ennél a helyzetet.:D

Ezért néznek ki, nem kellett volna feltűnősködni és nem lett volna ez. Mondanám, hogy ezeket felejstd el, de már mindegy, mert megbélyegeztek. Nem tudom hanyadikos vagy (ha kocsid van akkor min. 11.-es), de bírd ki már azt a kis időt.

2010. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én nem tartom magam gazdagnak, ők gazdagoznak mindig.


(Igen, 11.-es vagyok, de már az érettségim megvan, csak most szeretnék egy szakmát is mellé.)


Bírjam ki? Köszi, de néha baromi idegesítő tud már lenni a helyzet...

2010. jún. 26. 00:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy túlzottan "ülsz magadnak szépen csendesen"?

Nem húzod ki magad a társaságból?Ha igen,akkor az a baj,hogy te gazdag,nem alacsonyodsz le a csóróbbak közé.

2010. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát figyi. Ezek ha hiszed, ha nem, két dologról tudnak beszélni egész nap: verekedés és dugás.


De komolyan! Így megvertem ezt, azt szájbab*sztam, mert csúnyán nézett...7végén meg*úrtam ezt, les*opatam azt. ez megy egész nap. Nos, ebbe én mit szóljak bele? Én nem *aszom meg senkinek a száját, nem *úrok *icsákat a diszkóban, mert 2.5 éve barátnőm van. Szóval nem tudom mit tegyek.


Ha már elkezdtem, nem fogom abbahagyni, mert ne az a fajta vagyok, de ezt elég neház elviselni egész nap...

2010. jún. 26. 00:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért szakmunkásképzőbe mentél? Miért nem technikus képzőbe?


Egyébként meg tényleg csak annyit tudsz csinálni, hogy tűrsz.

2010. jún. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most 11.-es vagy és meg is van az érettségid?
2010. jún. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ma 00:48 Elvégzett egy gimit ,utána elment egy minimum 2 éves képzésre a szakmunkásképzőbe.Legalábbis nekem így jött le.
2010. jún. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, úgy van, ahogy az 05:33-as válaszoló írta, cask nem 2, hanem 3 éves a képzés.
2010. jún. 26. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:

nézd, a szüleim 20 év után tudtak most venni egy valamire való autót.

akár gazdagnak tartod magad, akár nem, az osztálytársaidhoz képest nyilvánvalóan gazdag vagy, hiszen nekik valszeg az össz. vagyonuk nem éri el a 100 ezer forintot, a tiéd meg valószínűleg igen. Persze ha trabantod van, és használtan vetted a márkás cuccaidat, akkor nem. :)


Nem tudsz ezzel mit csinálni, nem feltétlenül te vagy gazdag, hanem lehet, hogy ők szegények, de ebben az országban a legtöbb ember szegény.


Próbáld mással kivívni a tiszteletüket. Valami olyasmivel, aminek semmi köze nincs a pénzhez!

Tehát NE teniszezéssel, mert arra csak a gazdagoknak van pénzük! :) Valami olyasmivel, ami nem kerül többe havi 2000 ft-nál. Még jobb, ha teljesen ingyenes!

2010. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nincs saját kocsim, se aranyékszereim, egyszerű cuccokba járok, és nem kell ehhez lealacsonyodnom. De ez a stílusod, akkor fogadd el hogy piszkálnak. Ha emelt fővel viseled csak abbahagyják, pl oda se nézz szard le őket. Azér piszkálnak mer mindig mindod, hogy de nem, de nem. Nekem is van ilyen osztálytársam, és jó vele szivatni :D
2010. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!