Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne piszkálj...

Mit csináljak hogy ne piszkáljanak tovább az osztályban?

Figyelt kérdés

Sajnos van az osztályunkban pár bunkó fiú,akik folyton csúfolnak,engem és a barátnőmet.Mindig azt mondják,hogy nagy a seggünk,kövérek vagyunk,meg hogy lehet ilyen szarul öltözni..stb.Egyébként nem vagyunk kövérek,csak erősebb testalkatúak,de szerintem még mindig jobb,mint a mai sok anorexiás.Na szóval megpróbálunk úgy tenni,mintha meg se hallanánk,de egy idő után már kicsit sok,már nem bírjuk a folyamatos csúfolodást.Máma is szegény barátnőmnek azt mondták,hogy akkora a segge,mint egy lónak.Nem értem hogy lehetnek ilyen faszok,már bocsi a kifejezésért,de ez az igazság.És nem tudjuk,hogy hogyan állítsuk le őket,mert tanárnak már szóltunk,de nem törődnek vele,a szüleinknek szólnánk,akkor meg az lenne hogy nem tudjuk magunkat megvédeni,meg valszeg azzal se foglalkoznának.Most mit tegyünk?Hogyan állítsuk le őket??

Ja és elfelejtettem hogy 8.-asok vagyunk,és pont az uccsó év ilyen szar,egyébként tavaly nem piszkáltak minket.

Várom a válaszokat:)Köszi:)


2009. márc. 23. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én is nagyon utálom az ilyeneket, hetedikes vagyok és engem is folyton basztatnak. Ilyenkor annyit teszek, hogy egy ideig meg se hallom, de tényleg nem... de pl ha betelik a pohár, odaállok elé és a pofájába ordítok úgy, hogy betörik az ablak :D na akkor megijednek... :) törődjenek a saját dolgukkal és ne zavarja már őket hogy ki hogyan öltözködik. biztos vagyok benne hogy azoknak is rengeteg hibája van. hát ha ők is így, ti is hánytorgassátok fel. remélem sikerül befogni a pofájukat :D sok szerencsét :D
2009. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem szép dolog a visszacsúfolás, mégis ezt javasolnám nektek. Biztos van azokon a fiúkon is csúfolnivaló (nagy fül, nincs izom stb.). Ti pedig ketten tartsatok össze, ez a legfontosabb.
2009. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Osztom a véleményeket! Csúfoljátok vissza őket. De olyan dolgokkal amik nagyon kellemetlenek, és úgy hogy minnél többen hallják. pl: olyan büdös volt a szád valamelyik nap hogy nyitott ablak mellett is érezte mindenki. vagy: olyan hónaljszagod volt múltkor a hónapjad is tiszta izzadság volt, visszataszító vagy.... vagy: pont te beszélsz akinek olyan zsíros és korpás a haja hogy már 5 méterről a gyomrom forog?

Az nem baj ha ezek nem igazak de ezek olyan általános dolgok amik akárkivel előfordulhatnak, így bárkire rámondhatjátok. Jó hangosan harsányan kell mondani.

Meg tudod mi a legjobb visszavágás? Ha nyíltan kimondjátok hogy "nagy a seggem, ééés akkor mi van? Azon lehet segíteni de az elálló füleiden/kúsza fogaidon/bandzsa szemeiden csak műtéttel!" és ilyeneket mondjatok hogy pl "Leülök már a nagy pic-sámmal székre" de ezt úgy hogy szinte ordítva és a fiúkra nézve hogy mindenki lássa és hallja. Hidd el hatásos.

2009. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nem szabad hagynotok magatokat!Ez a lényeg!Ha látják,hogy visszavágtok(akár visszacsúfolással,de azért ne gyerekesen)akkor idővel nekik sem lesz már akkora poén!Engem mindig is tiszteltek a sulijaimban!Sosem hagytam magam!:)
2009. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, vannnak jó beszólások pl a "hajadról 5 zsíroskenyeret lehetne kenni" :D:D jó ha előbb össze irjátok hülyén hangzik de könnyen be lehet égni ha hirtelen nem jön szó a szádra :) :D
2009. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom javasolni, amit én tettem, bár én kicsit idősebb vagyok. Ha nem hat a szépszó, a kiabálás, csak menj oda, és vágd pofon. Ha a szól a szüleinek, v a tanárnak, az okod megvolt rá, és kész.
2009. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
83%

Hát szerintem nem túl jó ötlet a visszacsúfolás.Eddig azt mondták kövérek vagytok.Ha te is elkezded kritizálni pl a szájszagát vagy a haját vagy bármit,lehet hogy ők is keményebb csúfolásokra fognak áttérni.Az meg kinek jó?Mert sztem egyik fiú sem hagyná abba a csúfolódást,nehogy már te maradj felül.

Én inkább azt javasolnám,hogy talán az a fontosabb,hogy műveltebbnek tűnj,mint ők.Okosabbnak és ne süllyedj le az ő szintjükre.Nézzetek szét a neten és esetleg használjatok rájuk olyan szavakat amiknek ők a jelentését nem tudják.

Pl imbecillis vagy maliciózus

2009. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akárhogy is kezelitek a problémát, egyre felhívnám a figyelmeteket: bármit tesztek vagy nem tesztek, csak ne hagyjátok, hogy az ilyen tuskók leépítsék az önbizalmatokat!!!! Mindjárt elballagtok, nem kell többet találkoznotok ezekkel a bunkókkal - ne vigyétek "útravalóul" az önértékelési zavart!!!! Ne töltsétek felesleges fogyókúrával, a testetek utálatával a tizenéves korotokat! Ne dőljetek be, nehogy az következzen be, hogy a sok csúfolódás után elhiszitek, amit mondanak! Nem kell mindenkinek úgy kinézni, mint egy anorexiás magazin-modell, -sőt, szerintem és sok fiú szerint ez nem is szép! senkinek nem kell úgy kinéznie - és látatlanban biztos vagyok benne, hogy ezerszer szebb lányok vagytok, mint amilyen "szép" fiúk a csúfolódók! Legyetek tisztában az értékeitekkel! Szarul öltözni? Nem az határozza meg egy ember értékét, hogy meg tudja-e venni a drága ruhákat. Általános iskolás koromban én is nagyon sz.arul öltöztem, később jelentősen javult a helyzet, de akkor sem a divatot majmoltam. Ugyan kit érdekel ilyen kis bunkó p.öcsök véleménye, nem nekik akartok tetszeni, hanem elsősorban magatoknak! :) Ezt nyugodtan megmondhatjátok nekik! Érezzétek jól magatokat a bőrötökben, ez a lényeg!

MInden jót:

Hypathia

2009. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!