Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 18-25 éves fiatalok csapatban...

18-25 éves fiatalok csapatban az utcán, közért előtt állva döngetik a zenét az autóban, közben beszélgetnek mellette a legtrágárabb módon és játszák a kemény gyereket. Másnak is ellenszenves és undorító, vagy csak én érzem annak?

Figyelt kérdés
Sajnos ismerem is őket, így pont amikor megálltam mellettük és indultam be a közértbe leszólítottak, hogy tartsak velük "nyomulni". Nagyon cikinek éreztem (főleg a barátnőm előtt, mert ő is ott ült a kocsiban), egyből kerestem a kibúvót, hogy bocs, de nem érek rá,sietek. Én már lassan 30 vagyok, de amikor én voltam 20 éves nem beszéltem ilyen undorítóan és trágárul mindenki előtt. Számomra ez rettenetesen ciki és elfogadhatatlan, nem emberi viselkedés. Barátnőm kérdezte is, hogy honnan ismerem őket (mert persze már amikor odaértünk lehúzott ablakkal hallható volt a suttyó stílus).
2018. okt. 28. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Másnak is. Az ilyen jampec kis homokosok öt-hat év múlva nem lesznek sehol. Lehetséges feltalálási helyük a börtön, a munkaügyi hivatal, valami alja melóhely, vagy bemakkant papucsférjként tologatják a babakocsit egy dagadt sárkány mellett.
2018. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez most olyan volt mint egy Steven Seagal film kezdete.
2018. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Igen, nagyon kemények.

25 évesen kint állni a kisbolt előtt, nálunk is megvan ez a réteg :D

Arra meg nincs pénz a sok gengszternek, hogy beüljön valahová. :D

2018. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az emberek többsége nem szereti az ilyeneket. Én már alapból utálok mindenkit aki nem tud csendben lenni emberek között valamilyen feltűnési viszketegség miatt. A trágár proli stílusról már nem is beszélve.
2018. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Számomra sokszor vicces ezen álgengszeres jelenetek.

De hát fiatalok, legyen meg nekik ez az "erős gyerek" érzés mindaddig, amíg nem csinálnak nagyobb balhét. Kinővik.

2018. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig tíz éve is voltak ilyenek, és 20 éve is, meg nyilván régebbe is, de akkor még nem éltem :)


Ilyenek a fiatalok, majd elmúlik. Legyél velük rugalmasabb :)

2018. okt. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az általános züllés része. Valamiben nekik is szükségük van sikerélményre, mert ez általános emberi szükséglet. Csak hát ha valaki semmit nem tud, értelmes cselekvésből sikert összehozni nem tud. Ez a fajta hamar felismeri, hogy több hozzá hasonló van, azt is hamar felismeri, együtt már (fizikai) erőt képviselnek. Az meg természettőrvény, hogy mindig az erő irányában történnek a dolgok. Ők úgy gondolják, ez az erő náluk a tömeg fizikai ereje. Egyenként roppant gyávák. Itt az a lényeg, ha akad egy ilyen, mennyire gyorsan talál társakat. Züllött társadalomban gyorsan. És hamarosan a saját mentalitását teszi meg normának. Onnantól a ki nem ilyen, irtandó (természetes emberi igény, csak a primitívségtől távolodva erre egyre kevésbé durva megoldásokat képes az ember kitalálni - például az iskolát, ahová járni erény).
2018. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!