Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Húszas évei végén, harmincas...

Húszas évei végén, harmincas évei elején járó lány, akit soha nem látni férival? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok egy lányról, akit "ismertek" már jó ideje (mondjuk 10 éve), nem néz ki rosszul, van saját lakása, kocsija, munkája, de sosem láttátok még pasival? Anniyra nem ismeritek, hogy megkérdezzétek, de tudjátok, hogy voltak nehezebb időszakok az életében és akkor sem volt mellette senki, voltatok nála (szigorúan munkaügyben) de ott sem láttatok pasira utaló nyomokat (pl a fürdőben egy borotva vagy akármi)? Miért lehet ez, mit gondoltok?
2010. jún. 23. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Először arra gondolnék, hogy csalódott egy hatalmasat egy férfiban és elege lett és szándékosan nem keresi velük a kapcsolatot. aztán arra, hogy talán leszbikus. de akármelyik is állna fenn, nekem ehhez nem lenne semmi közöm. ha ő akar erről beszélni, meghallgatom, de bele nem avatkozom és nem kérdezgetném magamtól.
2010. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Arra gondolnék,h nincs jobb dolguk az embereknek mint ezt lesni,mikor látják már végre pasival,miért nem törődnek inkább a saját dolgukkal?

Egyébként meg arra,h nagyon lefoglalja a munka, nem ismerkedik de mégis arra vágyik h betoppanjon a szőke herceg fehér lovon, nem tapasztalt fiúzás terén és nem tudja h kezdeményezzen, van egy beteg hozzátartozója,aki mellett ki kell tartania, túl független, vagy egyszerűen csak leszbi vagy aszexuális.

2010. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Vagy egyszerűen csak annyira megviselték a történtek, h nehezen dolgozza fel,és másra sem vágyik csak nyugalomra és a saját otthonára,ahol azt tehet amit ő akar,anélkül h más beleszólna,vagy csak néhány legközelebbi szeretett hozzátartozóját tűri meg maga mellett,és egyáltalán nem akar pasizni,és ebben az esetben nem jutna eszembe "hibáztatni" h miért nem látom pasival.
2010. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Én is arra tudok gondolni, hogy borzalmasan sokat csalódott a pasikban, ami valahol nem csoda. (tisztelet a ritka kivételnek)

Nekem a volt tanárnőm volt olyan, hogy otthagyták az oltárnál huszon akárhány évesen és teljesen egyedül élte le az életét, 55 éves most kb.

2010. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Azt gondolnám, hogy egyszerűen nem talált olyan férfit, akit őszinte szívvel szeretett volna, de nem akar kényszerkapcsolatban élni, csakhogy legyen valakije.
2010. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen ismerősöm, a 30-as évei elején van, most és még nem volt férfival. Ezt onnan tudom egyébként, hogy 4 éve 28 évesen mondta, hogy még nem volt férfival, és csak a férjével akarja majd. Azóta sincs gyűrű az úján. Tehát ő ilyen...Amúgy nem csúnya nő, de egy kis ráfordítással nézhetne ki jobban is, munkája, lakása van.
2010. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

-leköti a munkája=>kevés az ideje

-félénk, nem mer kezdeményezni, "menekül" a pasik elől

-esetleg "nagyok" az elvárásai=>volt az oldalon egy csajszi és arról érdeklődött, hogy van-e itt olyan akinek van diplomája, tud nyelveket, nyitott a világra stb és mindenki lehordta, hogy mekkora követelmények má' ezek.

2010. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

türelmes és kitartó is, és teljesen jól teszi az én meglátásom szerint. mindennek eljön a maga ideje. :)


üdv

25/F

2010. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mit kell lepontozni, tök szubjektív h ki mit gondol, erre a kérdésre nem lehet jobb választ adni. Na helló.
2010. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ- amúgy én nem pontoztam sem fel, sem le senkit, de most mindenkinek nyomok egy zöldet, pont azért mert tök szubjektív.
2010. jún. 29. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!