Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felső szomszéd zaklat, mit...

Felső szomszéd zaklat, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja költözünk párommal albérletbe. A felettünk lakó szomszéd minden alkalmat megragad, hogy kötekedjen-először a szagelszívó zúgása zavarta világos nappal, aztán jöttek apróságok. Nem érdekelne az egész hülyeség, de tegnap este átlépte a határt.

Párom dolgozni ment estére, egyedül maradtam itthon. Zenét hallgattam, de nem hangosan, eleve a zene stílusa nyugodt volt...Fél 11 felé valaki csengetni kezdett, mikor rákérdeztem "Ki az?", semmi válasz nem jött, csak folytatta a csengetést, a lépcsőházban sötét volt-kukkolón csak sötét alakot láttam. Abbahagyta, majd pár perc múlva matatást hallottam zár felől, mintha valaki kulcsokat próbálgatna. Megint nem válaszolt, eléggé megijedtem. Hajnalban a párom levelet talált az ajtónkon, amiben a szomszéd-aláírás nélkül, de szinte biztosan ő voltaz- fenyegtőzik rendőrséggel, mert szerinte mi hajnalban is főzünk-ezen nevettem- és mélynyomót dübörögtetjük, ami azért dícséretes bók egy mezei pc-s hangfalra nézve.

Mit lehet ilyenkor tenni? Ez már zaklatásnak számít?


2010. jún. 23. 12:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
26%
Na jó, de ha engem zavar, hogy a szomszéd zenét hallgat fél tizenegykor (bár külön bejáratú véleményem van az ilyen emberekről,- állítóag a szomszéd kutyája egész éjjel vonyít meg ugat és nem lehet tőle aludni, mi hárman (a két kisgyerek csecsemőkora óta) illetve négyen, pedig a szomszédra nyílik az ablak, nyitott ablaknál vígan alszunk. Úgyhogy szerintem ez hozzáállás kérdése.)Nos abban az esetben, én átmennék, bekopognék! esetleg megnyomnám a csengőt és mondanám, hogy a szomszédból vagyok, ne haragudjon de zavar a zene, nem tudná e lehalkítani vagy fülhallgatóval hallgatni. Vagy hívja ki a rendőrséget, ha annyira zavaró a zene. De ez, hogy sötétben rátelepszik a csengőre és névtelen levelekben fenyegetőzik.
2010. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, beszéltünk a lakókkal, a közös képviselővel, és nem mi vagyunk a ludasok. A nő az előző albérlőket is terrorizálta, sőt a szomszédait is. Mindegy én azóta nem hallgatok zenét esténként-csak fülhallgatóval, mert nincs kedvem ezzel foglalkozni:) De aki kötekedni akar, úgyis talál rá módot, ha meg tovább folytatódik mi szólunk a rendőrségnek-zaklatásért.
2010. jún. 24. 20:30
 23/25 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, de ti merrefelé laktok, mert nekem is van egy ilyen szomszédom, ugyanilyen kötekedős, mint ahogyan te leírtad. Csak azért kérdezem, mert lehet, hogy ugyanarról a nőről van szó.
2011. okt. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Debrecenben volt a kérdésben említett albérlet, de már elköltöztünk.

2011. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Na, a párom regisztrációjával válaszoltam, de remélem nem baj-néha megnézem miket írogat ki:)
2011. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!