Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek táborban?

Hogyan ismerkedjek táborban?

Figyelt kérdés

Nem sokára megyek táborba három barátnőmmel.Öten leszünk egy szobában,és hát mondjuk úgy nem vagyok valami közvetlen típus. Elég visszahúzódó,magamnak való vagyok.Hogyan ismerkedjek?

Előre is köszi!


2010. jún. 21. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerencséd van,hogy barátnőkkel mész! Én úgy voltam egy hetet külföldön hogy tulajdonképpen csak egy "jó ismerősöm" volt,barátaim nem. Megoldottam a dolgot: mikor szabad foglalkozás volt,vagyis kiküldtek minket a városba ebédet szerezni magunknak,egyszerűen megkérdeztem egy szimpatikus lányt hogy lóghatnék-e vele. Beleegyezett,és onnantól fogva sima ügy volt. Beszélgettem vele,haverkodtam az ismerősömmel,az ismerősöm ismerőseivel,osztálytársaival. Gyakorlatilag mindig volt valaki akivel eldumálgattam,pedig én is zárkózott típus vagyok. Ha egy szobában vagy ismeretlenekkel,akkor könnyű barátkozni,hiszen ott van közel,csak érdeklődsz valami felől pl.: sötét ruhákat hord egy csaj,megkérdezed rocker/goth-e,milyen zenét szeret,koncertekre jár-e,ha igen milyenekre,stb. Legyél figyelmes és ne félj lépni!

Sok sikert,jó táborozást!

2010. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi szépen:)
2010. jún. 21. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben nem nehéz, mindenki új emberek között van, és senki nem akar egyedül maradni. Ha neked nem megy, majd rádtalálnak. Csak légy nyitott, amennyire tudsz :)
2010. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!