Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Franciaország lakosságának...

Franciaország lakosságának hány százaléka fehér?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 13:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

mert rasszkérdés.

Ázsiai nővel simán lefekszem sőt.

Ők kultúra teremtő nép.

De a négerek nagy része nézd már meg mit ad nekünk?

Nézd meg a mulattok átlagos iq-ját.


Csak lehúznak.

Ráadásul az európai mezőgazdaság tartja el afrikát és európát is.

2010. júl. 5. 17:35
 12/21 anonim ***** válasza:
56%

Erre a tévképzetedre már feltettek itt is kérdést. Nézz utána, lehet, hogy többet kellene olvasnod a valódi okokról is! Ebben pl. sok jó válasz van.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Az IQ kérdés pedig sok körülményt nem vesz számításba. Csak olvass többet, de nem csak(!) gyűlölködő fanatikusok írásait, vagy egyoldalú rasszisták 'szentbeszédeit'!!!

2010. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Sajnos a rasszistának vannak igazai.


A négerek általánosságban véve tényleg idióták.


[link]

2010. júl. 5. 21:21
 14/21 anonim ***** válasza:
63%

1. Afrikában például nemcsak négerek élnek. Mert szerintem nagyon sok arab él ott, akik nem négerek, de mégcsak nem is feketék

2. Európa biztos nem tartja el Afrikát és Európát, mert kb annyit tud megtermelni, amennyi a saját lakosságának elég. Persze nem hallottam, hogy Afrikában bőség lenne élelmiszerből és ezért az európaiak éheznének. Viszont arról többet hallottam, hogy Afrikába járnak az európaiak vadászni, onnan származik az arany, gyémánt és egyéb cuccok.

3. Rasszistáknak akkor van igazuk, ha nem baromságokat mondanak, de általában elég egyoldalúak. Hiszen, ha Franciaorzágot és Nagy Britanniát a betelepült négerek tették azzá országgá, amivé, szerintem mi is üdvözölhetnénk egy két feketét kis hazánkban. Csak ide valahogy nem akarnak jönni.

4. A probléma azzal van, hogy a rasszisták akkor bújnak elő, ha rosszul megy nekik és ezért hibáztatni kell valakit. A feketéket, sárgákat, szlovákokat, magyarokat. Csak semmiképp ne saját magukat. Siránkozni és a másikat szidni egyébként is egyszerűbb, mint tenni valamit.

2010. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%

Persze kedves kérdező, persze!

Remélem felébredsz még, míg nem késő!

2010. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A 21:37 -nek:


A negyedik pont világít rá a lényegre. Az tökéletesen kimutatható, hogy minden országban, régióban akkor izzik fel az idegengyűlölet, ha valamely súlyos gondokat hosszasan nem oldanak meg. De érdekes, ezek a primitívek, minden országban megtalálják az éppen adott kisebbséget, bárki legyen is az! Lehet az sárga, mulatt, fekete, vagy bárki, akár magyar nemzetiségű is bizonyos országokban!!!

Fel kéne már fogni, hogy az ilyesfajta gyűlölködésnek bárki lehet a céltáblája, rassztól, nemtől, vallástól függetlenül, ha valamely kisebbséghez tartozik!

Számtalan példa van erre a földön!!!


Csak hát sokan vevők ezekre a hazugságokra és terjed megint, mint a pestis.

2010. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"1. Afrikában például nemcsak négerek élnek. Mert szerintem nagyon sok arab él ott, akik nem négerek, de mégcsak nem is feketék"


Igaz

"2. Európa biztos nem tartja el Afrikát és Európát, mert kb annyit tud megtermelni, amennyi a saját lakosságának elég. Persze nem hallottam, hogy Afrikában bőség lenne élelmiszerből és ezért az európaiak éheznének. Viszont arról többet hallottam, hogy Afrikába járnak az európaiak vadászni, onnan származik az arany, gyémánt és egyéb cuccok. "


Nem igaz afrikában csak a megművelhető földterület 25%-át használják. Azt is főleg fehérek művelik. A feketék elűzik őket.


Nézz utána.


A gyémánt melyik kiválasztott nép markában van? "cuccok":) hány éves vagy 14?


"3. Rasszistáknak akkor van igazuk, ha nem baromságokat mondanak, de általában elég egyoldalúak. Hiszen, ha Franciaorzágot és Nagy Britanniát a betelepült négerek tették azzá országgá, amivé, szerintem mi is üdvözölhetnénk egy két feketét kis hazánkban. Csak ide valahogy nem akarnak jönni"


[link]


"A végső megoldást ugyan már sokan megszellőztették, ám a politika jellemzően nem hajlandó foglalkozni az egyre nagyobbá váló gondokkal. Az unió még mindig a betelepítésben látja a közös gazdaság fellendülés eszközét. A tervezett ötvenmillió, Afrikából behozandó állampolgár azonban csak annyira volna képes ellátni feladatát, mint a már itt élő sorstársaik – azaz semennyire."


[link]

[link]


Szerintem ők inkább leépítik nem fel.


"4. A probléma azzal van, hogy a rasszisták akkor bújnak elő, ha rosszul megy nekik és ezért hibáztatni kell valakit. A feketéket, sárgákat, szlovákokat, magyarokat. Csak semmiképp ne saját magukat. Siránkozni és a másikat szidni egyébként is egyszerűbb, mint tenni valamit."


Zsidó néger cigány. Vajon miért utálják őket?

Ezen agyalj.

2010. júl. 6. 15:39
 18/21 anonim ***** válasza:

ha már így megszólítottál, nem 14 vagyok, felnőttem, ezért nem utálok senkit.

Nem utálom sem a zsidókat, sem a négereket, sem az arabokat, de még csak a cigányokat sem.

Tudom, hogy nagyon sokan ezt teszik, de egy normális sincs közöttük. A Jobbik is a röhejes ovisok gyülekezete- szerintem.

Jó persze igaz, én jól élek, így nincs kit hibáztatnom a sorsomért. Felfele meg nem irigykedek, sose jutott eszembe, hogy gyémántokkal foglalkozzak, mondjuk. Így aztán felőlem a zsidóké lehet. Senki nem kényszerít, hogy hitelt vegyek fel és fizessem a kamatait, így nem zavar, hogy zsidók milyen feltételekkel adnak hitelt.

Az én életem, sorsom független tőlük. Így miért kéne őket utálnom? Gondolkodj el rajta, TE miért utálod őket? Hátha ádöbbensz, mekkora ostobaság ez.

2010. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

:)

Nem függsz a zsidóktól csak az ő általuk kreált mantrát nyomod:)


Amúgy mi van a linkekkel még mindig úgy gondolod , hogy a feketék európai megmentői felépítői:))


Wake up Neo!!!

2010. júl. 6. 20:23
 20/21 anonim ***** válasza:

nem azt mondtam, nem függök a zsidóktól, de nem érdekel. Tudom a helyem és nem háborgok miatta, pláne nem gyűlölködöm. Most te azzal, hogy utálod őket, mennyivel vagy előbbre, mint én?

Nem azt mondtam, hogy a négerek előre vitték Angliát vagy Franciaországot vagy az USA-t, de nem is rántották a mélybe.

Nem vitatom vannak problémák, de a zsidókkal nem tudsz mit tenni, Őket utálni tök felesleges.

De a cigányokat is hiába utálod, attól dolgozni még nem fognak elmenni és ugyanúgy bűnözésből élnek

2010. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!