Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék haverkodni egy...

Hogy tudnék haverkodni egy teljesen idegen, összeszokott csapattal?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen, strandon, interneten... :) Mondanám, hogy haverkodj a mi kis összeszokott csapatunkkal, de éppen pár hete esett végleg szét ez a kis csoport sajnos! Elmész strandra, unatkozol, megkérdezed egy csapattól, akik jól érzik magukat, hogy beállhatsz e "labdázni", beszélgetsz velük, honnan jöttek, hány évesek, mit csinálnak stb, a többi majd megy magától! :) 20/L
2010. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma találkozom velük, egy ismerős lesz, és 8 idegen, akik már jópár éve összeszokott csapat. És nem tudom mit tegyek, miről beszéljünk, vagy mit csináljunk. Nem akarok beégni :S
2010. jún. 16. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak add magad, ne próbálj mindenáron megfelelni a csapatnak, és pláne ne vegyél fel egy pózt, csak hogy bevágódj.
2010. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg nem bunkók és nem a régi pojénos eseteken akarnak röhögni a jelenlétedben. Vagy ez esetben az ismerős emberke elmondja, hogy mi a vicc tárgya.


Legyél kedves, és próbálj nyugodt maradni. Ha idegen embereknek kell jó benyomást tenni, akkor mindeki ideges egy picit. Ne legyél görcsös, mert az meglátszik.


Ha nem akarnak veled összebarátkozni, akkor tesznek róla hogy kínosan érezd magad. Erre a szituációra dolgozz ki egy B tervet. (hazamenés, még egy barát elhívása és ha kell együtt ellevés.)

2010. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy mindennek a kulcsa a bemutatkozás. Többször voltam úgy, hogy ha vkinek pl. nem mutatkoztam be, akkor bvalahogy kerültük egymást és nem szóltunk egymáshoz és minden nehezebb volt, de ha mindenkinek egyenként bemutatkoztam, rendesen, kézfogás, vagy puszi, stb, akkor mintha egyszerre minden fal leomlott volna és soha semmilyen társaságban nem volt így gondom.
2010. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!