Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék be ebbe a...

Hogyan kerülhetnék be ebbe a baráti társoságba?

Figyelt kérdés

Van ez a pár ember, agyon szimpatikusak. A közös pont adott, ugyanoda járunk bringázni, ilyen házi akadályverseny szerűségre. Viszont ott a szituációból adódóan én elrángatok 1-2 embert akit nem nagyon érdekel az egész, csak azért jönnek mert én hívom őket. Sokkal jobb lenne ha szereznék hasonló érdeklődésű haverokat akikkel meg lehet dumálni a különböző biciklis trükköket, versenyeket, alkatrészeket... stb.

Viszont csak ezen a versenyen találkozunk ahol onnan pár ember szervező is, emiatt elég sok a dolguk, idegesek. Hétköznap nem tudom hova járnak gyakorolni, nem egy környéken lakunk.

Ezen kívül van egy netes bringa fórum is, ahol fenn vagyok bár se ők, se én nem fórumozok túl aktívan.

Hogy lehetne velük összehaverkodni?


2010. jún. 15. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont csak ezen a versenyen találkozunk ahol onnan pár ember szervező is"


Kezdd azokkal, akik nem szervezők. A közös téma adott, lesz miről beszélgetni, beszélgetést kezdeményezni. Ha fogékonyak a dologra, akkor megkérdezed, hogy hol szoktak gyakorolni, csatlakozhatsz-e valamikor hozzájuk... stb.

2010. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!