Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A baratnomet hazahoztak a...

A baratnomet hazahoztak a korhazbol (mutete volt) es nem tudom mit vigyek neki mikor megyek hozza beteglatogatoba?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gyümölcsöt,ujságokat,ársasjátékot(és persze maradj vele játszani)
2010. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen műtéte volt. De szerintem gyümölcsöt, bonbont, süteményt, virágcsokrot, egy jó könyvet - dvd-t (ha feküdnie-pihennie kell).


Gyógyulást a barátnődnek.

2010. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem gyomorműtéte volt, akkor a kedvenc nasiját, gyümölcsöt, rostos üdítőt.

Virágot is vihetsz! :)

2010. jún. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem virág alap! Valami nagy csokrot, vagy cserepes virágot (én azt jobban szeretem, mert nem kell kidobni pár nap múlva)
2010. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted őt, akkor minimum egy kisebb virágcsokrot!
2010. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs korlátozás arra, hogy mit ehet, akkor valami finomságot, de azért mindenképp valami könnyű ételt, gyümölcslevet. Ha szeret olvasni, akkor egy jó könyvet is vihetsz neki, amiről úgy gondolod, hogy szívesen elolvasná, esetleg jó filmet (együtt is jó lehet megnézni), meg persze virágot.
2010. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a páromat mütötték (én hivtam hozzá mentőket) mindennap bementem hozzá a korházba. Amikor hazaengedték akkor ő annak örült a legjobban hogy ott voltam nála. 3órás mütéte volt,2napig intenziven volt.
2010. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Agyba kell maradjon eleg sok ideig. Ezert en minden nap el kell menjek majd hozza, nem kotelessegem de akarok, mert szeretem. Es sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy minden nap valami draga dolgot vigyek neki. mert ugye uress kezzel nem szep odaalitani.
2010. jún. 14. 09:46
 9/11 anonim ***** válasza:

első nap vigyél csokor virágot,és kész...érdekes lenne minden nap vinni valamit

nah meg ha a barátnőd akkor valoszinű anyagi helyzeted is ismeri...

párom is volt korházban,magasrol tett rá hogy ki mit visz be neki amig enni kapott,csak legyen vele mindig valaki,mert unalmas egyedül lenni

2010. jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Ez a csokor virágot vigyél honnan jön? Betegnek SOHA nem viszünk virágot, vágottat meg PLÁNE NEM! Ez valami rémálom, én úgy dobnám ki azt aki virágot hozott, hogy csak na. Olvassatok már illemtant!

Az csak egy dolog, hogy nem "illik" a virág, az igazi ok pedig hogy a legyengül immunrendszer a pollenre sokkal hevesebb allergiás reakciót válthat ki, mint egészséges szervez esetén. Még akkor is, ha egészségesen nem volt allergiás a virágporokra. Ezért több kárt lehet vele okozni, mint örömet szerezni.

Kórházba pedig a legnagyobb ordenáré szemétség olyan kórterembe vágott virágot vinni, ahol többen is vannak...

A cserepes virág még elfogadható, de ezek a celofánba csomagolt pollenbombák...

2010. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!