Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan gyozzem meg a "baratnom...

Hogyan gyozzem meg a "baratnomet"?

Figyelt kérdés

8. osztalyos leszek osztol.

5.-be lett egy legjobb baratnom, akivel az egesz 6. osztalyt vegig vittuk, ugy hogy csak egymassal torodtunk, neha beszelgettunk (csak ha muszaj volt) massal. De aztan elindultunk a lejton lefele....:( valtozott a barati korunk, az en legjobb baratnoimet nem szereti, en meg az o legjobb baratnoit nem szeretem. de megbeszeltuk hogy megprobalunk alkalmazkodni, neha en megyek az o baratnoivel, neha o jon az en baratnoimmel. de mi lett a vege? en egyfolytaban mentem az o baratnoivel (akiket ruhellek, es ok is ruhellnek engem). de o nem jott egyszer se oda hozzank. megis en annyira szeretem h aztmondtam neki nem baj, pedig nagyon bantott. :(

es megbeszeltuk h egyutt ulunk 8.ba de nem akrokvele ulni. mert o csak a baratnoi korul akarna ulni, engem meg ok idegesitenek, figyelni se hagynak... meg mindig a padomhoz ulnek, es engem idegesitenek, meg szemetet hagynak a padomon, es mikor kiborulok, akkor nekem mondjak hogy tul finnyas vagyok!:(

hogyan beszeljem meg vele? :(

es azert se jo mar a baratsagunk mert o egyfolytaban a sporttal vagn (mondjuk ezt megertem emrt nagyon ugyes) es nincs ideje hogy talalkozzunk... arrol nem is beszelve hogy erzem az eroltetettseget a nevetesebe mikor meselek neki valami jot ami velem tortent...


2009. jún. 25. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem kell meggyőzni. Nagyon úgy érzem, hogy nincs már sok közös dolog bennetek. Ezért lehet, hogy nem is kéne ezt a barátságot erőltetni. Lehet, h mind a kettőtöknek jobb lesz, ha nem lesz olyan szoros a kapcsolat köztetk, mint eddig.
2009. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátok felnőtt korban is jönnek-mennek majd, nemhogy 13-4 évesen.
2009. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, ha hiányzol neki majd odajön, keress más elfoglaltságot, menj új helyekre, ahol lehet barátnőd... könyvtár, uszoda más suli kézműveszakköre énekkar, egyéb szakkör, ahol más évfolyamból lehet barátnőd, nem baj, ha egy két évvel kissebbek nálad, ők majd felnéznek rád.
2009. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

megoldodott :) asszem :D :P

kulon ulunk majd :)

de nehezem gyoztem meg.... :-S

2009. júl. 6. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!