Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan gyozzem meg a baratnome...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyozzem meg a baratnomet hogy mondjunk le az ovszerrol es terjunk at a fogamzasgatlo tablettara?

Figyelt kérdés
8 es fel honapja vagyunk egyutt es szeretnem ha atterne a baratnom a fogamzasgatlora! mit szoltok hogyan tuom ezt elerni?
2010. febr. 19. 14:10
 1/10 X. Maté ***** válasza:
100%

mond meg neki...


:D:D Vannak olyan emberek, akik nagyon visszakoznak a gyógyszerek szedésétől...

Nem tudok tanácsot adni, de sok szerencsét... (Az óvszer csak a nőknek jó :S)

2010. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Remélem nem hülye a barátnőd mert az óvszer a teljesen biztonságos!Fogamzásgátlót is használjon a barátnőd és te óvszert, nem árt ha mindkettőt használjátok.
2010. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha betegesen fél a betegségektől, nem tudod. Mellesleg érteni lehet a lányokat, rengeteg pasi nem fordít időt az intim higiéniára, és ezzel fertőzést visz be a hüvelybe. Az óvszer kiszűri ezt. Bizony nem csak akkor lehet betegséget átvinni, ha az illető nemi beteg, lásd pl hüvelygomba.
2010. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
neked könnyű nem a te szervezeted cseszi szét. említsd meg neki de ha nem akarja akkor felejtsd el, az az ő teste, a fogamzásgátló pedig egy komoly gyógyszer, de ha belemegy akkor készülj fel rá, hogy elképzelhető hogy hízni fog és nem lesz kedve szexelni.
2010. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

ha a fogamzásgátló annyira negatív hatással lenne a nők szervezetére nem forgalmaznák. szerintem felesleges ez a hisztéria körülötte kb. olyan mint hogy egyre több a vega

mindenki piál cigizik zsíros jakát eszik nem mozog eleget de az nem baj csak az hogy gyógyszert szed... röhej

nyugodtam nyíltan kereken mond meg neki. 8 hónap után nem fog emiatt a fejedhez vágni semmilyen berendezési tárgyat. ha nem akarja akkor majd nemet mondd, de nézz utána és mondd el neki hogy ez a lehető legbiztonságosabb védekezési forma.

2010. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem említsd meg neki, hogy mit szólna hozzá. Semmiképpen ne erőltesd. Én imádtam, hogy érzem ahogy elélvez a párom bennem. Sajnos nem bírta a szervezetem a gyógyszert...:(
2010. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kérdezd meg, h nem lehetne-e szó róla. (mondhatod, h mind a ketten jobban élveznétek, nem lenne para, h kiszakad, nem kellene gumiért rohangálni a legjobb pillanatban stb). De ha nemet mond, akkor ne erőltesd. Attól h mindenki szedi, még egyáltalán nem egészséges. Van akinek nem szabad szedni, van akinek nem ajánlják, van aki nem bírja stb...

Egyszer olvasd el egy tabletta betegtájékoztatóját, és gondolkodj el rajta, h ha neked kellene, akkor szívesen szednéd-e..

2010. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan nem bírják.

Pasiként rád is hatással lehet elég rendesen: kibirnád, ha hónapokig alig akarna szexelni, vagy meghizna amig eltalálják a megfelelő gyógyszert?

Gumi biztonságosabb, és a gógyszer pedig akárhányan is állitják az ellenkezőjét, a nők jelentős %nak komoly mellékhatásoakt okoz. Ha ő még nem hozta fel, neked felesleges, hidd el, gondolkodnak a nők magukban ilyenen eleget. Neked kell eldöntened, hogy a barátnődet szereted jobban, vagy a szexet.

Amugy hány évesek vagytok? 21 alatt nagyobb zűröket okozhat, mint felette.

2010. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sehogy!!! Fiúk, bármennyire is kellemetlen mondjuk nektek az óveszer, ez nem csak arra van, hogy ne legyen terhes a nő. Rettenetes nemi betegségek léteznek már, amik ellen egy megfelelően használt óvszer remek védelmet jelent. És attól, hogy fél éve azt mondta az orvos, egészséges vagy, semmi sem biztosítja, hogy mondjuk tegnap nem szedtél össze valami nyavalyát!

Sehogy se beszéld le, én azt mondom. Aki ezt nem tudja, az inkább ne szexeljen!

2010. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 X. Maté ***** válasza:
a gumi se 100% védelem...
2010. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!