Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vihetnék beteglátogatóba?

Mit vihetnék beteglátogatóba?

Figyelt kérdés
Hétvégén megyek egy nagyon jó barátomhoz, de nem tudom mivel állítsak be. Csokit, sütit édességeket nem szereti... Olvasni sem szeret... Amúgy huszonéves srácról van szó. Mivel tudnám jobb kedvre deríteni?
2010. okt. 13. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
vigyél neki valami finom ételt amit te csinálsz neki, korházakba ugyis tökszar kaják vannak... esetleg mp3 lejátszót kölcsönbe (ha nincs nála)...
2010. okt. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vigyél innivalót.Valami rostos levet..Vigyél olyan ételt amit nagyon szeret.Mi a sógornak pacalpörköltet vittünk amikor megműtötték..Amikor én vagyok kórházban(hál istenek ritkán) nekem mindig madártejet hoznak be..
2010. okt. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigyél neki friss gyümölcsöt, akár egy kis kosárkában többfélét, az minden betegnek jó és nagyon látványos lehet, ha jól válogatod össze.
2010. okt. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!