Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így barátnőm?...

Miért viselkedik így barátnőm? Célozni akar valamire?

Figyelt kérdés

Lehet nem ide illik a kérdés, szóval bocsi.

Szóval én egy picit husibb lány vagyok, nem kövér de nem valami vékony. Barátnőm sokkal magasabb nálam és nagyon vékony lábai vannak, kb ilyen:

[link]

Egy kicsit lehet vastagabb, de nem sokkal. És barátnőm állandóan azt hajtja előttem hogy olyan kövér a combja, fogyni akar. Annyira úgy érzem hogy direkt azért mondja mert én kövérebb vagyok. Nem lehet hogy komolyan gondolja h fogyni akar , testvére is mindig azzal szekálja h szúnyoglábú.

Meg nekem hófehér bőröm van, neki nagyon szép barna. Erre direkt ha kint vagyunk vmi haverokkal odajön hozzám összeteszi a kezünket és mondja h "baszus olyan csúnya barna vagyok" ha meg csak ketten vagyunk mindig azt mondja h barnulni akar.De miért mondja ezeket? Én mondtam már barátnőmnek hogy utálom a bőröm, meg h kövér vagyok, mert ha nem mondtam volna még talán nem is izélnék ennyire.. de így nem tudom hova tenni ezt :S szerintetek miért mondja? célozni akar valamire vagy mi?


2010. jún. 11. 16:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én kövér vagyok, nincs mit rajta szépíteni. Osztálytársnőim, jóban vagyunk, soványak és állandóan azt hallom, hogy jaj, de vastag a combom, jaj, de nagy a hasam...

Nem azért mondják, mert bántani akarnak, hanem, mert testképzavarosak. Nem látják, hogy semmi baj a testükkel és pont jók. Plusz a barátaik is (pasik) tuszkolják beléjük, hogy juj, van mit fogni, kövér vagy. Tinik, mentem eldobom az agyam. (20 vagyok, ők 17, OKJ-s képzésen vagyunk)

Én meg örülnék egy szép hófehér bőrnek. :)

Egyszerűen csak buta, ha nem baj, hogy ezt írom. :)

2010. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. jún. 13. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!