Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így barátnőm?...

Miért viselkedik így barátnőm? Célozni akar valamire?

Figyelt kérdés

Lehet nem ide illik a kérdés, szóval bocsi.

Szóval én egy picit husibb lány vagyok, nem kövér de nem valami vékony. Barátnőm sokkal magasabb nálam és nagyon vékony lábai vannak, kb ilyen:

[link]

Egy kicsit lehet vastagabb, de nem sokkal. És barátnőm állandóan azt hajtja előttem hogy olyan kövér a combja, fogyni akar. Annyira úgy érzem hogy direkt azért mondja mert én kövérebb vagyok. Nem lehet hogy komolyan gondolja h fogyni akar , testvére is mindig azzal szekálja h szúnyoglábú.

Meg nekem hófehér bőröm van, neki nagyon szép barna. Erre direkt ha kint vagyunk vmi haverokkal odajön hozzám összeteszi a kezünket és mondja h "baszus olyan csúnya barna vagyok" ha meg csak ketten vagyunk mindig azt mondja h barnulni akar.De miért mondja ezeket? Én mondtam már barátnőmnek hogy utálom a bőröm, meg h kövér vagyok, mert ha nem mondtam volna még talán nem is izélnék ennyire.. de így nem tudom hova tenni ezt :S szerintetek miért mondja? célozni akar valamire vagy mi?


2010. jún. 11. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Az meg sem fordult a fejedben, hogy ne rögtön magadra gondolj, hanem arra, hogy magával van problémája? Hogy ez egy segélykérés a részéről??! Elég fura, hogy te ezt nem veszed észre...
2010. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ő komolyan gondolja, amit mond? Lehet, hogy ő tényleg elégedetlen a bőrszínével és a combjával. Azonban ha ilyen vékony lábakból még fogyni akar... Az eléggé súlyos probléma. Érdemes figyelned, nehogy egy súlyos anorexia kezdeti jeleit vedd sértésnek. Egyébként ha tényleg jó barátnők vagytok, akkor szerény véleményem szerint, inkább te érzed úgy, mintha sértegetni akarna, mivel ezeket vélt vagy valós "szépséghibákat" te már felfedezted magadon.
2010. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon valoszinu, h celozni akar valamire. A lanyok már csak ilyenek sajna. Amugy ha engem kerdezel, tuti azert csinalja mert vmit jobbnak tart benned és rombolni akarja az önbizalmad. Pl. nekem is volt mar olyan, h fogyoztam és a vekony baratnom is ilyenkor mindig elkezdte mondani, h ö mennyire kövero, cak hogy tovabb idegesitsen. A lanyok sajna nem tudjak a konkurenciat elviselni.
2010. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak igy akar visszajelzéseket kapni, anélkül , hogy beképzeltnek tűnne..az én volt barátnőm is mindig mondogatta , hogy milyen csúnya , amikor mondtam neki hogy nem,tök szép, mindig elégedetten mosolygott..
2010. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
A "le akarok fogyni" mánia nem csak a kövér lányokra jellemző, hanem a kifejezetten soványokra meg az ideális testalkatúakra is. Ezt tanulják a médiából. Nem a te bosszantásodra csinálja.
2010. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Serintem inkább ő kezd anoreksziás lenni. Segíts neki még nem késő! Értesd meg vele, hogy nem vastag pl. a combja.
2010. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*Szerintem
2010. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

"Serintem inkább ő kezd anoreksziás lenni"


Hallottál már az x betűről?

2010. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én mindig mondom neki h nem vastag a combja, általában akkor csak annyit mondd h dehogynem vagy csak mosolyog.

Meg nem csak a bőrrel, meg a testsúllyal van így, csak nem írtam le mindent. Persze ezt nem azért mondom h én nem vagyok hibás, mert valamennyire biztos csak akkor is elég furcsán esik, hogy pl. van egy pattanás az arcán nekem meg van több és rögtön mondja h ő teli van pattanással.. és ilyenkor nem tudok mit mondani már..

2010. jún. 11. 17:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Jajj de jó is ez. Mind a ketten csak magatokkal foglalkoztok. Ülj le vele és kérdezz rá, hogy azért mondja-e mert célozgatni akar a te testsúlyodra stb-re. Szerintem ha normális akkor érteni fogja, hogy ja bumm neked ez eddig így jött le és esetleg elmondja, hogy hogy értette. Ennél rosszabb nincs amikor "barátnők" vagytok, ültök egymás mellett és mindketten saját magatokról beszéltek, ahelyett, hogy beszélgetnétek!
2010. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!