Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy "barátnőm" fél éve!...

Van egy "barátnőm" fél éve! Most máshogy viselkedik? Mi történt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy nagyon jónak hitt barátnőm.Fél éve ismerem de most valahogy megváltozott.Nem keres, egy két hete ismert csajjal van éjjel nappal,pedig én mindent megosztok vele,nálam eszik,iszik,mindenemet elkéri,mindig ha megyek valahova veszek neki is valamit,hívom mindig ide-oda..nem értem valamit rosszul csinálok??én ezt szeretetből teszem nem azért hogy megköszönje csak nem ezt várom.Szerintetek mi ez???


2011. júl. 14. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

ez az a kérdés amit nem nekünk hanem neki kellene feltenned,

lehet egy kicsit megunt vagy szabadságra vágyik vagy a másik csaj a ludas.csak nehogy kihasználjon:(kicsit fogd vissza magadat ne vásárolj neki mindig ajándékokat

2011. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az,hogy talált magának egy számára érdekesebb barátnőt.Nem kell,hogy te legyél a hibás,neki ennyit jelentett a barátságotok.
2011. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vele kell megbszélned, neki kell elmondanod, és sztem is a másik csaj a ludas..
2011. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De hogy értitek hogy a másik csak a ludas?

Mert a másik lány engem nem is ismer...csak nagyon sz@r érzés..vannak barátaim rajta kívül,de úgy érzem magamat mint egy ócska rongy amivel már nem lehet törölgetni és kidobják..

és pont ő volt az aki mondta hogy neki milyen rosszul esne egy ilyen,és ő ezt velem soha nem tenné meg.

Mondtam neki és csak annyit mondott erre hogy az a lány csak haver soha nem lesz olyan jó barátnője mint én..De akkor meg mi ez ??

2011. júl. 14. 23:09
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Nem ludas itt csak a "barátnőd"; kislánykám, ezt hívják érdekbarátságnak.Ez egy létező fogalom, lehet úgy, hogy mondjuk egy srác barátjával barátkozol, vagy úgy mint nálad...Te jobb barát vagy mint ő, ezt ő szépen ki is használta most pedig dobott téged, de majd vissza akar menni, amikor a másik nem ad annyit.


Nem beszélek mellé, én is voltam érdekbarát (bár csak pasi és jegyzet miatt), és nem beszélek mellé. Dobd amíg lehet!

2011. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak:jegyzet miatt?:D:D

Igazatok van rájöttem hogy én 100 %ig mindent bele adtam,ha ez nem jó neki akkor semmi...majd leszek valaki olyannak a barátnője aki megérdemel,és kicsit óvatosabb leszek:):)

Köszönöm:):)

2011. júl. 14. 23:26
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a barátnő a lehet az oka!!Én a te helyedbe BIZTOS ,hangsúlyozom BIZTOS valamennyi ideig nem foglalkoznék vele !!!!!!!!Nem keresném ,nem hívnám,nem vennék-engednék neki semmit!!!Sőt úgy is beszélnék vele(leszarósan).Hidd el eredménye lesz!!Többször próbáltam és bevált!!!Nyeregbe érzi ma,de ha ezt csinálod észre fogja venni magát.Üdv
2011. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!