Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Balatonmár...

Mi a véleményetek a Balatonmáriafürdői esetről? A többi lent.

Figyelt kérdés

Elmondom az én meglátásomat, kíváncsi vagyok ki hogy látja ezt.


Szóval adva volt egy 4 fős család, akinek egyik tagja sem tud úszni. Erre 400 méterre eltávolodnak a parttól, a közel két méteres részhez. Ahol az úszni nem tudó fiú beleugrik a vízbe és megfullad.


Nem furcsa ez nektek? Aki nem tud úszni, az bemegy a mély vízbe? Távol az emberektől? Tudok úszni, felnőttként megtanultam, kiváló úszó vagyok. Viszont emlékszem, amikor tizenéves koromban még nem tudtam úszni, nem is mentem a mély vízbe, mert féltem hogy megfulladok. Másik, egyszer a strandon a medence szélén álltam, pont a 1,80-nál álltam, ahol pár idióta nekifutásból magával sodort és belelökött a vízbe. Akkor "ugrottam" életemben először mély vízbe és nem tudtam úszni, nagyon megijedtem, de megdöbbentem, hogy feldob a víz, aztán kievickéltem. Ez a fiú sem ugorhatott messze a vízibiciklitől, hogy hogy nem tudott a oda evickélni?


És most jön az én

véleményem: Szerintem direkt megölték a fiút. Bementek távol a parttól a szemtanúk elől, és eltették láb alól.


2017. aug. 6. 11:56
 1/8 Molyember ***** válasza:

[link]

Valószínűbb a mezei ostobaság. Bárhogy is, statisztika lett egy 18 éves srácból.

2017. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább talán csak emberi hülyeség. De a te elméleted is igaz lehet.
2017. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
38 fokban 400 méterre a parttól bepedálozva a vízibiciklit, extrém módon felhevült testtel orbitális baromság beugrani a vízbe még annak is, aki tud úszni. 18 éves srácnak is simán megállhatott a szíve, vagy fellépett egy olyan ritmuszavar, amitől azonnal elvesztette az eszméletét, különben jó eséllyel el tudott volna evickélni valahogy a vízibiciklihez.
2017. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ölték meg, annak lennének külső nyomai (mert ha ez lenne a helyzet valószínüleg ellenállt volna).

Egyszerüen idióta volt. Jár neki a Dawin-díj.

2017. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátenném azt, hogy érdekes hogy a szülei is csak úgy nézték ahogy a fiú megfullad. Én se tudok úszni, de tavalyelőtt történt hogy vizibiciklin a 12 éves unokahugom ugyanezt megcsinálta 3 méteres vízben, egyikünk se tudott úszni de utánaugrottam, visszalökdöstem a platformra aztán visszaevickéltem valahogy és mindketten sértetlenül túléltük. Az apja nem tudta ezt megcsinálni? Sántít a sztori nekem is.
2017. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, egy darabig várták, hogy felbukkan, nem gondoltak bajra, aztán késő lett. A Balatonban nem látsz le a fenékig.
2017. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kár összeesküvés-elméleteket gyártani, egyszerűen hülye volt az egész család. Minden gyereknek elmagyarázzák már óvodás korában, hogy 1) nem ugrunk felhevült testtel a vízbe, 2) nem megyünk mély vízbe, ha nem tudunk úszni. Mi a jó francnak vízibiciklizik a parttól távol egy olyan társaság, amelynek egyetlen tagja sem úszni?! Egyébként a való életben nem kiabálva és integetve fuldokolnak az emberek, lehet, hogy észre sem vették időben, hogy süllyed a fiú.
2017. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem voltam ott és nem ismerem őket, de velem is volt már olyan, hogy vízibicikliztünk és úgy elbeszélgettünk, hogy nem is figyeltünk, hogy milyen messze vagyunk a parttól, bója pedig nem volt a közelben. Lehet, hogy velük is ez történt, nem is gondolták, hogy olyan mély a víz. A srác beugrott a vízbe úgy, hogy bele sem gondolt, hogy veszélyes lehet, a családtagok pedig nyilván nem ugranak utána, ha ős sem tudnak úszni. Szörnyű lehet, hogy a saját gyereked a szemed láttára fullad meg, részvétem a családnak.
2017. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!