Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ékszer...

Mi a véleményetek az ékszer tv-ről?

Figyelt kérdés
Ma valami perverz kíváncsiságból végignéztem. Hihetetlen az a beetető szöveg, ahogy valami szart sóznak rá az emberekre nagy csinnadrattával. Hogy lehet, hogy ezt beveszik az emberek? És egyáltalán miért engedik? Ugyanúgy megkárosítják az embereket, mint az a srác, akit Leonardo Dicaprio játszott a Wall Street farkasa c. filmben.
2017. júl. 6. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Most hallok róla először , de eléggé lehúzásnak érzem.
2017. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Filóztam egy ilyen kérdéa feltételén. Én ezt konkrétan fogyasztó megtévesztése bűncselekményének gondolom. És jogi lépéseket lenne szükséges tenni pl. az ügyészségnek álláspontom szerint. Dehát szarnak rá nagyívből
2017. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaa! Az a bizsus traktálás? Figyu. Aki TV-ből rendel BÁRMIT az megérdemli!
2017. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!