Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincs rám nagyobb...

Miért nincs rám nagyobb hatással durva sokkolóbb erőszakos dolgok ha látom?

Figyelt kérdés
nem ért semmiféle bántalmazás, nyomasztó dolog, erőszak, rossz körülmény, szerencsére teljes családban nőttem fel huszonéves fiatalként vagyok jelen, mégis valahogy azt tapasztalom hogy amiket látok, másokat a mai világban nagyon durván fel tud zaklatni. tény hogy napjainkban ugye nagyon sokféle tartalom elérhető. nem keresem konkrétan az ilyeneket, de belefutok olyan videókba ahol kivégeznek embereket, kemény öngyilkosságok, ISIS brutalitásai, levágott fejek szétlőtt koponyák és társai, nem igazán hat meg. tudatosan kerülhetném ezeket, de inkább megnézem ha szembejön. és csak az van bennem hogy szegények. vagy hogy kár hogy így járt. mikor belegondolok hogy más egy csepp vér látványától is plafonon van. ez mitől lehet? mennyire normális?
2017. jún. 24. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Rám azért nincs hatással mert hétköznapi megszokott dolog az hogy a képernyőn kivilágítják az áramkörök a megfelelő fénylő pontokat, ami álló- és mozgóképekké áll össze a szem számára. Technika az egész, félvezetők meg hasonlók.

De mindketten máshogy reagálnánk ha élőben látnánk az általad említett dolgokat. Vagy ha netán túszként még részesei is lennénk.

2017. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lehet, de én a csirke vagy disznóvágásokat is nagyon gyakorlatiasan éltem meg régebben is
2017. jún. 24. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!