Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon képzeled el a...

Magyarországon képzeled el a jővődet?

Figyelt kérdés
Igen-Nem, miért? ja és ha nem itt akkor hol?
2010. máj. 14. 00:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 14. 09:57
 12/20 anonim ***** válasza:

Hú, ez nehéz kérdés. Mind igaz, amit írtatok, midnegyik válaszba volt igazság.

Én 3 hónapot voltam kint (Anglia), sajna rosszul alakultak a dolgok, így hazajöttem(még 1-2 hónapot akartam volna kint lenni).


De aki élt már kint hosszabb-rövidebb ideig, az tudja, hogy mennyivel másabb világ az. Jó értelemben más.

Nekem nagyon hiányoztak a családom és a barátaim.

Anglia régi vágyam volt, 14 éves korom óta. Anyu Németbe élt 3 évig, és megírta, h fájdalmas lesz hazajönni, vissza a nyomorúságba. Igaza volt. De legalább a családommal lehetek-akármilyenek is-, és a hazámban, magyarul beszélő társaim között- akármilyenek is.


Egyetem után majd én is újra kimegyek majd, 1-2 évre, mert szerettem ott lenni, de nem hiszem, hogy egy életet le tudnék élni kint. Bár sose lehet tudni, hogy alakul az élet.

19/L

2010. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Kár hogy az országunkban nem fizetik meg a tisztességes munkát....

2010. máj. 14. 13:39
 14/20 anonim ***** válasza:
ez még a jövő titka.de akár azt is el tudom képzelni,hogy a férjemmel angliában éljünk.(ő egyiptomi és a két kislánya angliában él.)
2010. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nekem nem tetszik az ország, kultúra, társdalom stb. De hozzátenném, hogy nem utálom, egyszerűen nem tetszik. Először Svédországba szeretnék menni, onnan irány Kanada és végül USA-ban szeretnék kikötni. Így megoldottam azt is, hogy megismerjem a világ hidegebb részét (: 20/f
2010. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Csakis ITTHON! Hol máshol? Éljek több pénzért, de jöttment idegenként?
2010. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Azt már irtam, hogy USA, de azt lefelejtettem, hogy miért.


Elsősorban pénz, kiváló szakember vagyok, és ezzel vagy keresek 200.000-et M.o.on, vagy 1 millát bárhol máshol.


Másodsorban a hangulat. M.o.-on mindenki olyan pesszimista, undok, szomorú, agressziv... USAban mindenki büszke, tényleg mindenki szereti a hazáját (és van is miért...), az emberek nyitottak, szivesen beszélgetnek akárkival, soha nem különböztettek meg azért, mert bevándorló lennék.


Harmadsorban a közbiztonság. Fiatal vagyok, szeretek kimozdulni, barátokkal ide-oda menni... Nem akarom mondani, hogy hányszor kötöttek belénk M.o.-on, hányszor kellett elviselni, hogy leköpnek a cigányok, avagy bunyóba keveredni.. De ugyanilyen a kocsi feltörés is. Kinek ne törték volna fel eddig a kocsiját? Az enyémet 3x is, pedig egy fehér opel astrám volt, semmi felvágás. Itt nyitva szoktam hagyni a kocsit.

2010. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én maradok. Itt is jól érzem magam :)
2010. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem értek azokkal egyet, akik nem pártolják, hogy kimenjenek az emberek pár évig. Ki kell menni, kapcsolatokat építeni, tanulni, új dolgokat megismerni, a pozitív mentalitást elsajátítani, és mindezeket kamatoztatni, ha hazajön az ember. Ezzel tudunk igazán sokat tenni Magyarországért.
2010. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo, teljesen egyetertek. Ki kell menni, korulnezni, latni egy kicsit mas eletet is, esetleg hazajonni, aki akar. De aki mashol talalta meg a szamitasait, es jol erzi magat, azt nem kell elitelni, h marad. Vegulis mindenki egyszer el, es sajat magaert el. Nem azert, hogy felaldozza magat az orszag nem tul tehetseges vezetoinek havi tobb millas fizetese oltaran.
2010. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!