Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon képzeled el a...

Magyarországon képzeled el a jővődet?

Figyelt kérdés
Igen-Nem, miért? ja és ha nem itt akkor hol?
2010. máj. 14. 00:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A közeljövőmet nem, a távolit igen. Félig német vagyok, ezért szeretnék kint dolgozni, megélni a kinti kultúrát.
2010. máj. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Én még pár évig biztosan itt leszek, mert gyűjtenem kell kis pénzt, hogy tudjak költözni.

Illetve a nyelvet akarom még tanulni és kicsit önállósulni, hogy tudjak majd egyedül boldogulni.


Semmiképp sem itt képzelem el a jövőmet már csak azért sem mert 20 éve szenvedek, mert az én munkámra itt nincs szükség. Máshol jól keresnék de itt elég egyszerűek az emberek...


Londonba vagy New Yorkba akartam kimenni, de egyre inkább másfelé húz a szívem. Most a válság miatt ezen is el kell gondolkoznom majd. De még úgyse most megyek rögtön.

Mindenesetre én innen tuti megyek el, mert szüleim is panaszkodnak, hogy megbánták milliószor, hogy nem mentek ki külföldre mert csak kínlódunk a pénztelenségben. Alig van munkahely és nem fizetik meg az embereket, egyre szarabb ami itt van.

2010. máj. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezi a gilisztagyerek a faterját:

- Apa, igaz, hogy a felszínen gyönyörű kék az ég?

- Igaz.

- Igaz, hogy színes virágok tengere gyönyörködtetik a szemet?

- Igaz.

- Igaz, hogy ezerféle madár csicsergése teszi varázslatossá a mindennapokat?

- Igaz.

- Apám, akkor mi miért esszük itt lent a sötétben a szart?

- Mert nekünk ez a hazánk.

2010. máj. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Dymo ***** válasza:
83%
80% hogy ki megyek. Nem igazán akarok azért dolgozni,hogy a 40 éves rendőrnek legyen 150 ezres nyugdíjja + a politikusok ellopják a maradékot,én meg nyomorogjak
2010. máj. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 escrogar ***** válasza:
57%
itt maradok, ha törik, ha szakad. ez az ország etetett, taníttatott, szórakoztatott immáron 19 évig. és ezt nem azzal szeretném meghálálni, hogy kiviszem a munkaerőmet. ez a hazám, itt jól érzem magam, már bécsben honvágyam van. nem akarok ostoba amerikai lenni, mert az manapság nagyon menő. büszke vagyok a magyarokra, magyarságomra, és ezt részben szeretném azzal kifejezni, hogy akármi történjék,én kitartok a hazám mellett.
2010. máj. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%

Itt képzelem el a jövőmet. Ugyanazon okból, mint az előttem válaszoló, ámbár én nem vagyok büszke a honfitársaimra, mert általánosságban nincs miért. Eléggé szar alakok vagyunk, nemcsak a más országból valókat utáljuk, hanem egymást is... Ha nekem szar, legyen nektek is alapon.


Aki meg elmegy, annak jó utat, sok sikert és a soha viszont nem látásra!


De tényleg, ha kint kudarcot vallotok, később sem várunk vissza. Vedd úgy, hogy a határ egy forgóajtó, csak egy irányba nyílik...

2010. máj. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem Magyarországon. USA.
2010. máj. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Miután elvégzem az egyetemet kimegyek Londonba vagy az USA-ba néhány évre, utána hazajövök és itthon fogok élni, dolgozni, gyereket nevelni. Véglegesen nem tudnám itthagyni a hazámat sose.

15/l

2010. máj. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem otthon, Svedorszagban. Kesobb melegebb helyre koltozom, pl Olaszorszagba vagy Gorogorszagba.
2010. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Azert, mert otthon nem fizetik meg a munkam es nem akarok nyomorogni. Itt jol elek es jol keresek es jo eletem van.
2010. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!