Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől lehet hogy valaki ennyi...

Mitől lehet hogy valaki ennyi idős korában is ilyen energikus és fiatalos míg más egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
elcsodálkozom néha az embereken. van nekem egy főnököm, aki idén már 51. kinézetre sem mondtam volna annyinak ha nem lesem meg egy közösségi portálon (mert csinált magának azt is) szóval vidéken egy kis elektronikai cége van szervízzel (ahol én tanuló vagyok) és bolt is elöl. ez az ember állandóan siet, rohan, úton van, csinál valamit. szülinapjakor pizzát rendel és ünnepli velünk hátul, interneten intézi a rendeléseket, ha túlórázunk gyrost hoz nekünk és ő is eszik, és ha idejéből futja még nekünk is jön segíteni a munkában. sielni jár, és ahogy leírta az adatlapján szabadidejében pecázik, vadászik, teniszezik ping-pongozik. és mindezeket 51 évesen. szóval nem tudom érződik-e ezekből amit leírtam mennyire energikus ember. ennek keresem a miértjét. sok sok ember ennyi idősen sokkal elmaradottabb ilyen dolgokban, és eddig a korra fogtam, de Ő a kivétel hogy ennyi idősen is ennyire fiatalos tud lenni valaki.
2010. máj. 13. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem az volt a kérdés, hogy hogy lehet valaki hosszú életű, hanem hogy hogy lehet nagyon energikus 50 körül is. Egyébként, ha szalonnát evett, még az is jobb a mekis kajánál, a sok édességnél, csokinál meg a kólánál.
2010. szept. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

10:25


Energikus volt az öreg 50, de még 70 évesen is, hidd el :)

Genetikán és életmódon múlik elsősorban, nem táplálkozáson... már amíg a táplálkozás nem azokból a bizonyos mekis, börgerkinges műanyagkajákból áll.

2010. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Persze, igazad van, csak kérdés, hogy lelkileg vagy testileg energikus. Lelkileg attól lehet valaki energikus, hogy boldog, ami hat a testére is. Én is mindig energikus vagyok mostanában, de attól még nem mindig "könnyű" vonszolni a testemet. Lehet, hogy kívülről nem látszik, mert ugrálok így is, úgy is, de attól még van különbség - mégpedig annak függvényében, hogy mit ettem. Nagyon jó példa erre, hogy koncerten teljesen józanul (nem iszom), képes vagyok úgy ugrálni, táncolni megállás nélkül, hogy rajtam kívül nem látok mást, aki ennyire tombolna. De egyszer, mikor nehéz kaját ettem (aznap pont kipróbáltam a Burger Kinges kaját), alig bírtam megmozdulni, tomboltam, de 10 percenként meg kellett állnom, annyira elfáradtam. Még az is jobb volt, mikor nem ettem semmit a koncert előtt. Na ez az, amikor belül majd kiugranék a bőrömből, felugranék az égig is, de a testem nem bírja követni ezt. Ennyiből fontos, hogy mit eszünk.
2010. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"teljesen józanul (nem iszom)"


Ezt csak azért írtam bele, mert más még részegen se tud úgy tombolni, úgy elengedni magát, ahogy én józanul.

2010. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Fábián András válasza:

Nos eleve úgy hogy jól tartja magát:nem dohányzik,nem alkoholizál,egészségesebben táplálkozik,beossza a pénzét,rendszeresen sportol(hobbiból is),művelődik,kibontakozik,folyamatosan készül saját fellépéseire,ha kell ránctalanít az arcán,bőrterületein.Ebben a genetikai adottság is közrejátszik.

Két híres énekesnő már közel 70 de tök fiatalos:Kovács Kati,Koncz Zsuzsa.

2014. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!