Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Trianon 90. évfordulóján nem...

Trianon 90. évfordulóján nem egy országos megemlékezés, hanem egy üzleti vállalkozás kapja mg a Hősök terét. Vélemény?

Figyelt kérdés
Június 4-én és 5-én, a magyar nemzet tragédiájának 90. évfordulóján a Geszti Péter egykori SZDSZ-es neoliberális kommunikátor üzleti vállalkozása kapja majd meg a Hősök terét. Trianon 90. évfordulóján a pénzé és a cirkuszé lesz a főszerep, vagyis Nemzeti Vágta lesz a Hősök terén.
2010. máj. 9. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
És akkor ez most kit érdekel?
2010. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Hát, szerintem elég felháborító.
2010. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Nem érdekel a téma.
2010. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Elég szomorú, hogy sokakat nem érdekel...Geszti szerintem azt sem tudja, mikor volt a trianoni szerződés aláírása...ha meg tudja, hidegen hagyja.

Tiszteletben kellene tartani ezt; remélem, az új parlament tesz róla még időben, hogy már most gyásznap legyen június 4-e. És az elég cumi lenne Petyának...

2010. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem kell Trianon megemlékezés ! Vagy ha igen,akkor legyen a tatárjárásnak is. Az még nagyobb tragédia volt az országra nézve. Trianonnal a természeti kincseinket, területünk egy részét vesztettük el,és a magyarok egyrésze idegen uralom alá került. Ez tragédia volt,de nem halt ki az ország lakossága,mint a tatárjárás idején. Nem kellett külföldi népeket betelepíteni,mint IV.Béla tette a kunokkal és jászokkal.Azért,hogy legyen aki megműveli a magyar földet.

A történelmet nem lehet visszaforgatni,és értelme sincsen.

2010. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez tényleg elég szomorú. Más országokban ennél kisebb tragédiáknak is rendeznek tisztességes megemlékezést. Akit pedig ez nem érdekel, az nézzen magába és szégyellje el magát!
2010. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

A Nemzeti Vágta legalább magyar dolog, a hagyományok felelevenítése. Szerintem nincs ebben semmi rossz!


De persze biztos sokkal jobb lenne, ha felhúznánk a Hősök Terére egy fekete zászlót, és kimennénk mindannyian egy szál gyertyával a kezünkben sírni.

2010. máj. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

"A Nemzeti Vágta legalább magyar dolog, a hagyományok felelevenítése."


??????????????????????????????????????????????????????

A neve lehet, hogy magyar. De csak színjáték az egész...

2010. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

Miért is?


Ha a Magyar Gárda a hagyományokat tartja életbe a fekete-fehér ruhájával (parasztok ünnepi viselete), akkor a Nemzeti Vágta is pont a hagyományokat tartja életben, azzal hogy megemlékezik a huszárokról, megmutatja az érdeklődőknek, hogy milyenek voltak, és megmutatja azt is, hogy milyen híres lovas nemzet voltunk.


Szerintem ebben semmi rossz sincs, még ha üzleti vállalkozásról van szó.

2010. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!