Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg nem annyira jó a...

Tényleg nem annyira jó a közbiztonság Pécsen?

Figyelt kérdés

Két barátnőmmel tervezzük , hogy Pécsre megyünk továbbtanulni . Halottuk ezt , hogy Pécsen már nem annyira jó közbiztonság és amikor egy két hónapja a belbelvárosában jártunk osztálykirándulásom a belvárosban is elég sok csöves, részeg alak mászkált ... Sőt amikor elmentünk az egyik kocsmához akkor épp kinntvoltak a rendőrök , mert egy faszinál vipera volt. Szóval az érdekelme , hogy belvaros is zűrös már ? És az tényleg igaz, hogy nyugati városrész meg az egyetem környéke az normálisabb ? (Én az egészségtudomanyi kart neztem az mennyire vna jo helyen ?)

17/L



2017. jan. 3. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Valoban nem olyan biztonsägos mar, mint nehany eve, de szerintem alapvetoen nem rosszabb, mint a nagy magyar atlag.

A nyugati varosresz tenyleg jobb. Sok sikert a felvetelihez!

2017. jan. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs komoly probléma. Az ilyen méretű városokhoz képest valamivel még jobb is a helyzet.
2017. jan. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond a közbiztonsággal. Vannak olyan helyek, ahol nem szívesen mászkálnék, nappal sem. De ott mondjuk semmi dolgom. Ezek a külvárosi részek. De ilyen területek gondolom, minden nagyobb városban laknak.

Olyan helyen, ahol sok buli hely van, pl. Belváros, pedig mindig van valami balhé, minden városban. Én ezer éve itt élek, sokat jártam bulizni is, és soha semmibe nem keveredtem bele. Ahhoz tényleg keresni kell a balhét, hogy te aktív résztvevője legyél.

Kéregetők is vannak minden nagyobb városban, és nyilván a forgalmasabb helyeken, nem a város szélén, ahol senki sem jár. Mondjuk ezek általában tök ártalmatlanok, legfeljebb kellemetlen látni őket.

2017. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves első remélem sikerülni fog :) és köszönöm a többieknek is a választ !:)
2017. jan. 3. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!