Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek égő pénztárosként...

Szerintetek égő pénztárosként dolgozni?

Figyelt kérdés

Nem én dolgozom pénztárosként, hanem a hugomat felvették a tesco-ba. Most itthon nyávog, hogy főiskolásként, "ilyen" helyre kell mennie. Szerinte kifogják röhögni, mert Ő nem oda való. Megjegyzem, tényleg lehetne jobb munkája is, mert okos is, na meg szép is (bár ez tudjuk nem minden). Azért tettem fel a kérdést, hogy utána megmutassam neki, hogyan állnak az emberek egy csinos pénztároscsajhoz..

Szerintetek?


2010. ápr. 27. 14:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
28%
ja én meg 3 diplomával nem tudok elhelyezkedni sehol...még a teszkóban se, pedig főiskola alatt én is pénztáros voltam, csak most túlképzett vagyok...az ilyen lusta kis csitrik meg fanyalognak, ha munkát kapnak, mélységesen szégyelleném magam a helyében
2010. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!


Az utolsónak üzenem, hogy nem lusta csitri a hugom, hanem igen is szeretne már dolgozni, nem hiába vállalta el az első munkát. Egyedül az emberekkel van baja. Ez van. Majd megszokja. :)

És kérlek, ha szégyenkedsz, akkor magad miatt tegyed, hogy ilyen ostoba hozzászólást írtál!

2010. ápr. 27. 15:03
 23/33 anonim ***** válasza:

Tudod ha az dönt egy munka elvállalásako,ro hgy a ti8 kisvárosotokban mit ognak szólin az emberek hát akkor inkább ki se menjen az utcára.


egyébként első nap mindneki izgul nyugtasd inkább meg,o hgy ez természetes. S az pedig,hogyp énzétsrs nem jlent semmit az is egy becsületes munka.

2010. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Na azért ne lustacsitrizzük már le a kérdező húgát. Szerintem tök jó fej, hogy fősuli mellett dolgozni akar. A kezdeti nehézségeken meg előbb-utóbb túl lesz, ezáltal is fejlődni fog a személyisége.
2010. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mindenki tök jó fej hogy a megélhetése érdekében dolgozik :D

Tuti hogy nem a személyiseg fejlődésének az érdekében akar melózni :)

2010. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
nyilván nem lenne semmi problémája őlédiségének, ha ki lenne nyalva a feneke és mindent megkapna munka nélkül...akinek büdös a munka annak ne kelljen a pénz se
2010. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

Olvastad el a húgoddal ezt.Tanulságos, a tescóról szól.A pénztáros, a könyv szerint a legalja munka.

[link]

2010. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
olvastasd*
2010. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Tudod, kerdezo az az ego csak, hogy a mai fiataloknak minden ego...a munka, az munka. Penzert dolgozik es nem fogja lenezni senki. Mindenkire szukseg van a tarsadalomban az utcaseprotol a barpultosig, mindenkire! Egyik igazi szakma sem ego. Nem a testet megy arulni.
2010. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
nincs benne semmi égő.egy embert nem a munkája alapján kell bekategorizálni.aki lenéz mást a munkája miatt az bunkó.
2010. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!