Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek égő pénztárosként...

Szerintetek égő pénztárosként dolgozni?

Figyelt kérdés

Nem én dolgozom pénztárosként, hanem a hugomat felvették a tesco-ba. Most itthon nyávog, hogy főiskolásként, "ilyen" helyre kell mennie. Szerinte kifogják röhögni, mert Ő nem oda való. Megjegyzem, tényleg lehetne jobb munkája is, mert okos is, na meg szép is (bár ez tudjuk nem minden). Azért tettem fel a kérdést, hogy utána megmutassam neki, hogyan állnak az emberek egy csinos pénztároscsajhoz..

Szerintetek?


2010. ápr. 27. 14:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%

aki a munkát nem becsüli


az nem érdemli

mit akar főiskolai hallgatóként? egyetemi vétettséget?

2010. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%

Miért is kéne lenézni a pénztárosokat?

Ha ők nem lennének nem tudom a húgod is hogy vásárolna.

Az hogy csinos vagy nem ,nem szempont a pénztárban. Az inkább hogy mennyire gyors

2010. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
sok emebr örülne ha oda bekerülne és dolgozhatna legalább. amúgy meg sok főiskolás , egyetemista dolgozik suli mellett ott, még akár árufeltöltőként is. szerintem nem gáz.
2010. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Miért kellene mennie? Nem kötelező. Ha ő inkább otthon elücsörög pénz nélkül, akkor ne vegye el mástól a lehetőséget.
2010. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
Atya ég... Mi ebben az égő? Én egyetemista vagyok, és a Burger Kingben dolgozom, és nem érzem úgy, hogy égnék, sőt, sokan irígykednek, hogy legalább van állandó munkahelyem suli mellett. Egy csomóan meg a Tesco-ban dolgoznak. És őket sem röhögi ki senki.
2010. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%

Azért egy csinos pénztáros másképp hat az emberre :)


Ha főiskola mellett pénztáros, akkor nincs miért szégyenkeznie. Én raktáros voltam.

2010. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem nézi le őket, sokkal inkább azt gondolja, hogy majd Őt fogják lenézni az emberek. Attól is retteg, hogy a betanulási napokon, majd miatta állni fog a sor, mert lassú lesz. Nem bírja a stresszt szegénykém. :)
2010. ápr. 27. 14:19
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem égő egyáltalán. Aki ezért kiröhögi, azzal ne foglalkozzon a húgod, mert az egy semmirekellő ostoba. Tisztességes munkát végző dolgozó embert normális ember nem röhög ki. Amúgy mondd meg a húgodnak, hogy mindenkit ki lehet röhögni vagy ezért, vagy azért. Meg kell tanulni szelektálni a véleményeket, és a rosszindulatúakat, aljasokat figyelmen kívül hagyni. Oké, tudom, hogy ez nehéz, nekem is nehezen ment, ill. néha még nekem is vannak ezzel problémáim, pedig már 29 vagyok... de hát ez is a felnőtté válás része. Amúgy kíváncsi vagyok, aki kiröhögi meg lenézi a pénztárosokat, az hogy vásárol... mert akkor ennyi erővel boltba se menjen.
2010. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem gáz, de ezek után rá is fér, mert úgy látszik kicsit nagy az arca és lenéz egyeseket csak azért mert neki diplomája van...

Majd most rájön h ők is emberek, meg idővel ha talál a végzettségének megfelelő munkát, azt is jobban fogja becsülni.

2010. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
HA szerinte nem lenézendő munka akkor miért gondolja hogy Őt lefogják nézni az emberek?!
2010. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!