Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek égő pénztárosként...

Szerintetek égő pénztárosként dolgozni?

Figyelt kérdés

Nem én dolgozom pénztárosként, hanem a hugomat felvették a tesco-ba. Most itthon nyávog, hogy főiskolásként, "ilyen" helyre kell mennie. Szerinte kifogják röhögni, mert Ő nem oda való. Megjegyzem, tényleg lehetne jobb munkája is, mert okos is, na meg szép is (bár ez tudjuk nem minden). Azért tettem fel a kérdést, hogy utána megmutassam neki, hogyan állnak az emberek egy csinos pénztároscsajhoz..

Szerintetek?


2010. ápr. 27. 14:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Ha szegénykém nem bírja a stresszt akkor ne menjen pénztárosnak
2010. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Azért, mert egy elég kis városban lakunk, és rengeteg a sznob ember errefelé. Undorítóan viselkednek.
2010. ápr. 27. 14:27
 13/33 anonim ***** válasza:
Bocsi,de azt érzem Ti se vagytok különbek az ott élő embereknél
2010. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem égő.

Az égő a lustaság.

Miért gondolja, hogy lenéznék? ha ő nem néz le mást, hogy merül fel benne?

Ki mint él, úgy ítél?

2010. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, én is éltem kisvárosban, ott tényleg ez van. Nagyon lekezelőek tudnak lenni az emberek. Én többek között ezért is költöztem el onnan. Az, hogy fél a beszólásoktól meg a lenéző megjegyzésektől, szerintem még nem azt jelenti, hogy ő is lenézi a pénztárosokat, csak azt, hogy ismeri a környezetét. Persze, hogy nem égő pénztárosként dolgozni, de ha érzékenyebb lelkületű, nehezen fogja tudni kezelni az ehhez hasonló problémákat.
2010. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Tescoban vagyok pénztáros, és soha senki sem nézett még le ezért. Sok kasszásnak magasabb az iskolai végzettsége mint az osztályvezetőjéé, meg a csoportvezetőjéé(csak hogy megemlitsem, hogy a mi Tesconkban mi a helyzet). Az egyik kollégám közgazdász diplomával részmunkaidős pénztáros.Nekem is felsőfokúm, van és mégis kasszázok.De remélem már nem sokáig, mert ki szeretnék menni Angliába. Semmi esélyem sincs, hogy teljes munkaidős legyek, sajnos. De addig amig nem lesz jobb, még ezt is megbecsülöm. Ne legyen olyan nagy az arca hugodnak, mert ha észreveszik rajta, akkor majd sirva rohanhat haza, mert a Tescos főnököket nem olyan fából faragták, hogy jópofizzanak holmi újonnan jött "szépokoskislánynak". Diplomával is nagyon nehéz munkát találni, a végzettségnek megfelelőt meg végképp.
2010. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ilyen hozzáállással utálni fog a tescoban dolgozni, és őt se fogják túlzottan szeretni
2010. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem arról van szó, hogy ciki lenne ez a munka. Semmilyen munka nem ciki (gondoljunk csak honfitársainkra, akiknek büdös a munka).

Itt a probléma az, hogy valószínűleg nem ezért tanulsz, hogy 60-70.000 ft-ért végezzen munkát.

2010. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
utolsó: A kérdés nem arról szól hogy megéri e
2010. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem ciki, ha a pénztárosok nem lennének, hol vásárolnánk?
2010. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!