Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kérdéseim lennének egy vámpírh...

Kérdéseim lennének egy vámpírhoz. Hol találok egyet, aki beszédes kedvében van és válaszol?

Figyelt kérdés
Iskolai tanulmányhoz kellene segítség ebben a témában. Egyik tanárom beszélt arról, hogy sikerült egy boszorkánnyal találkoznia és beszélgetnie vele. Ezen alapon úgy gondoltam, én is keresnék egy interjúalanyt a dolgozatomhoz. Ha boszorkányt találtak, talán nekem is sikerülni fog riportot készíteni egy vámpírral. Egy ,,élő,, interjúalanyra lenne szükségem. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném. (A TRÁGÁR, ORVOSI KEZELÉST JAVASLÓ HOZZÁSZÓLÁSOK NEM ÉRDEKELNEK!!!!!)
2010. ápr. 12. 10:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy létezik egy fajta betegség, amikor az illető szomjazza a vért, mert valamilyen enzim vagy hormon hiányzik nekik.

A másik pedig itt volt már szó róla a denevérek, amikről én szintén csak hallomásból, úgy tudom képesek hasonló sebeket ejteni és ők terjesztették a veszettséget. És a veszettség egyik tünete volt, hogy nem bírják a napfényt.

2010. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
köszönöm:D
2010. ápr. 13. 08:04
 23/24 anonim válasza:

Ha nagyon jó dolgozatot akarsz, sztem legegyszerűbb, ha könyveket olvasol, és utána nézel az interneten.(Főleg Anne Rice és Laurell K. Hamilton könyveit tudom ajánlani, sztem ezek elég komolyak ahhoz, h közel álljanak az igazsághoz. :)) Az ilyen Alkonyat-féle "vámpíros" oldalakat viszont kerüld, mert az egy rakás...khm... Szóval maradjunk annyiban, h nem egy 19 éves lányhoz méltó.:) Ha valóban léteznek vámpírok,(ha nem is pont olyanok, mint amilyennek az emberek elképzelik őket) nem valószínű, hogy szabadidejükben a gyakori kérdéseken böngésznek. :)

[link]

[link]

2010. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Laurell K Hamilton én is olvasok. Meg Darren Shan.-t és J R Ward-ot....
2010. ápr. 14. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!