Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kérdéseim lennének egy vámpírh...

Kérdéseim lennének egy vámpírhoz. Hol találok egyet, aki beszédes kedvében van és válaszol?

Figyelt kérdés
Iskolai tanulmányhoz kellene segítség ebben a témában. Egyik tanárom beszélt arról, hogy sikerült egy boszorkánnyal találkoznia és beszélgetnie vele. Ezen alapon úgy gondoltam, én is keresnék egy interjúalanyt a dolgozatomhoz. Ha boszorkányt találtak, talán nekem is sikerülni fog riportot készíteni egy vámpírral. Egy ,,élő,, interjúalanyra lenne szükségem. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném. (A TRÁGÁR, ORVOSI KEZELÉST JAVASLÓ HOZZÁSZÓLÁSOK NEM ÉRDEKELNEK!!!!!)
2010. ápr. 12. 10:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Boszorkányok márpedig léteznek.

Mindenki nézzen körül odahaza. Legalább egyet fog találni..:P

2010. ápr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Itt vagyok, kérdezz... Aztán majd eldöntöm, hogy válaszolok-e.
2010. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Hát most a Pattinson gyerek állítólag Magyarországon forgat, nézz szét Budapesten.
2010. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
Nézz szét az intenzíven! De siesss!!!
2010. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
63%
bocsii mér nem azért de te hány éves is vagy?????:D:D:D
2010. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
20%
Én a tanárodat eltiltanám a pedagógusi pályától!Boszorkányok nincsenek.Ha ő ezt állítja,akkor ne neveljen gyerekeket.
2010. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Milyen tantárgy az, ahol boszorkányokról, meg vámpírokról kell dolgozatot írni?


Egyébként boszorkány elvontan lehet 80-nál idősebb falusi roma nagymama, és köztük akad olyan, aki valóban az. de vámpírokról nem tudok.

2010. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

Annyi ostoba ember van, hihetetlen.

A boszorkányság és boszorkányok igenis vannak, ez is a vallás egy formája. Az egy dolog, hogy a keresztények lejáratták és gonoszként tüntették fel őket, érdemes lenne utána járni mindennek, mielőtt mindent bután benyeltek és elhisztek, amit mondanak.

2010. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
boszorkányok tényleg vannak, van saját egyházuk is..de ezt ne úgy képzeld el, hogy seprűn röpködő átkot szóró banyák :D csupán hisznek a mágiában, jósolnak meg ilyesmi, ennyi....vámpírok nem léteznek, túl sok twilightot néztél
2010. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Boszorkányokról egyik néprajzkutató tanárom beszélt. Ők igenis léteznek, mint ahogy sokan itt már mondták is.

Pattinson még mindig csak színész, aki nem kifejezetten alakította jól a szerepét.

19 éves vagyok és a vámpír kultúra kialakulását mint társadalmi jelenséget kell megvizsgálnom.

A Twilight csak könyvben jó, a film annyira nem tetszik.


A dolgozathoz igazából arra lenne szükségem, hogy honnan indult ki az egész. Valami ilyesmiről tudok, hogy a világ több táján is elindultak történetek vérivó lényekről, de ez igazából kevés. Konkrét hely kellene esetleg. Aztán, hogy mennyire vannak hatással a világra, meg hogy mennyi kapcsolat van az emberek és a vámpírok között. Jah, meg esetleg valami írásos emlék, amiben megemlítik őket ha van ilyen... A dolgozat keretei között ennyi lenne, de személyes érdeklődés keretein belül milliónyi kérdésem lenne(amik szerintem mindörökre megválaszolatlanok maradnak)...

2010. ápr. 12. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!