Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak ebben az esetben (gyilkos hajlam)?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én egy olyan lány vagyok akivel sokszor kiszúrtak és elég peches. Na meg kicsit eltaposták mint egy férget.Plusz nem élhettem és élhetem úgy az életem ahogy én akarom. Valószínűleg emiatt meg nemrég vettem észre hogy gyilkos hajlamok gyötörnek(folyamatosan egy -két éve). Pl lakótársakkal sem jövök jól ki de az hagyján meg akarom őket ölni konkrétan de nem tudom miért.Egyre többet gondolok rá milyen élvezetes lenne megölni másokat. Na a szadizmust viszont gyűlölöm de a gyilkolást nem tudom megvetni ha okuk van rá. Valahogy túl nagy bennem a düh félek valóban gyilkos leszek nem csak képzelegni fogok róla. Helyzetem egyre jobb de a gyerekkori és kamaszkori dolgok miatt mintha most utólag őrülnék meg vagy jönne ki rajtam az őrület.Ha jobbá válik az életem miért nem inkább pozitívabban kezdek el gondolkodni?Ez ellen a folyamat ellen mit kéne tennem?
2016. márc. 21. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne jó ölni? Hogy akarsz élni? Ki és mivel bántott?
2016. márc. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ölni talán azért lenne jó hogy féljenek tőlem és aki az utamba kerül kerüljön el onnan.Hogy akarok élni? Szabadabban mint jelenleg de a mai világ az nem éppen erről szól sem pedig a szocializálódásom.Nos nem az hogy bántottak simán szerencsétlen vagyok otthon sokat cseszegettek főleg gyerekként aztán kamaszként 6 osztályos gimiben szintén kiközösítettek és gúnyoltak is főként azzal hogy ronda vagyok.Aztán most főiskolán tanulok de ugye albérletben idegenekkel nehezen találom meg a hangot. Párom mondjuk lett közbe. Szakom meg nehéz.Ezek a gyilkos hajlamok meg előjöttek kb az első éven fősulin érettségi után nem sokkal.
2016. márc. 21. 01:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért tudod hogy hülyeség. Mert ha tényleg megölnél valakit, a többiek nem félnének tőled akkor se. Mert nem tudnád titokba tartani. Rögtön lecsuknának és akkor megtudnád hogy ki kitől fél.
2016. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust. Ő majd segít feldolgozni a fiatalkori sérelmeket és így megszűntetni ezeket a gondolataidat is.
2016. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is pszichológust javaslok. Esetleg olyat,aki pszichodiagnosztikát is tud készíteni.
2016. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

Ezek nem a te gondolataid az ellenség gyötör ilyesmivel.

Engedelmeskedjetek azért az Istennek; álljatok ellene az ördögnek, és elfut tőletek.

Nincs senkinek üdvössége ha nem vette a Szent Lelket. Nem lehet a törvényből megigazulni.

Péter pedig monda nékik: Térjetek meg és keresztelkedjetek meg mindnyájan a Jézus Krisztusnak nevében a bűnöknek bocsánatjára; és veszitek a Szent Lélek ajándékát.

2016. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Téged egy démon gyötör igaza van az előzőnek.Ha jön a gondolat tagad meg a Jézus nevében .Ha nem is hiszel benne egy próbát megér .
2016. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!