Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire mutatja a magyar...

Mennyire mutatja a magyar kulturális élet lezüllését az, hogy pl Puzsér Róbert intelligens és mérvadó személyiségnek számít?

Figyelt kérdés
Ha jobban megnézzük, akkor nyilvánvaló, hogy egy félművelt,képernyőképtelen senki, aki megállás nélkül okádja a kapitális marhaságokat magából.
2016. febr. 14. 12:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%

Jó tudni, hogy ő is ember és mond hülyeségeket :D Ilyenről még nem is nagyon hallottam, hogy egy ember akinek amúgy sok jó gondolata van tud baromságokat is beszélni.

A te hozzászólásod és szavaid után meg kétlem, hogy bárki is komolyan venne. Mint aki habzó szájjal írja le az oltásait.

Kész katasztrófa, hogy van olyan ember aki nekimegy ennek az egész elcseszett rendszernek és hagosan kritizálja az ilyen Hajdú féle söpredékeket, akiknek az utcán kéne söpörni, nem milliókat keresni és híresnek lennie... És akkor ilyen Győzike féléket már meg sem említettem meg a sok nagyszerű műsort ahova a sok tehetségtelen jelentkezik stb. Legalább valaki egyenesen a médiába megmondja a véleményét, ha már SENKI más nem teszi... Sokan túl komolyan veszik ezt a Puzsér jelenséget, pedig az egész csak arról szól, hogy micsoda állapotok uralkodnak a médiában.

2016. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
34%

Jézus, ennyi s..nyalója van ennek az önbizalomtól duzzadó, hájas disznónak?

Egy tipikus agyatlan majom, kihaénnem figura, valamennyire belerágja magát valamibe, és döngeti a mellét mint valami profi szakértő.

Nem kell ahhoz az egész életét ismerni ennek a nagyarcúnak, hogy valaki hányingert kapjon tőle.

Olvastam pár filmkritikáját, hát undorító, hogy olyan költségvetésű, meg IMDB szerint is rengeteg pontot kapott filmet úgy lehúz, mintha ő lenne a nem tudom ki.

És olyan álszakértelemmel, történetesen a Gravity filmről beszélek, hogy siralmas.

Aki ezt meg tényleg megeszi, és imádja, hát egy kb ugyanolyan senkiházi az is...

2016. jún. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Hogy mit mennyire mutat, azt nem tudom. De magam is úgy gondolom, hogy álértelmiségi, félművelt, többnyire nem ért ahhoz, amiről beszél, rossz infókból von le helytelen következtetéseket. Sok értelmeset is mond, de azt gondolja, hogy mindenhez is ért, nem egy adott témához szól hozzá, hanem mindenhez.


Egyetértek itt az első kommentelővel:


[link]


A kommentelő kommentje:


"Egy ultrakommersz ízlésű, MTV által agymosott tucatember zenei ízlését láthatjuk. 25%-a értékes (de persze ezek csak pozőrségből kerültek be), 25%-a túlhájpolt gagyi, 25%-a vacak zajtechno, 25%-a néph***...lyítő, igénytelen sz*..*rság. És komolyan neked van p...**...fád a népnevelő szerepében tetszelegni? Patetikus szónoklatokat rendezni az ízlésről? Neked? Aki itt veri a nyálát a sz...**..r gépzenékre, meg az MTV által futtatott, hangszeres játékra képtelen, álalter vackokra? Egyfolytában a slágerdalok szövegén pörögsz, hogy mennyire nem írták meg, de a Nirvana - Lithium (aminek a refrénje gyakorlatilag egy darab "yeah"-ből áll) a popzene csúcsa?

A legszánalmasabb, hogy a semmilyen, ócska ízlésedet magad is szégyelled, ezért kénytelen voltál betenni egy-egy Metallicát, Beatles-t, Led Zeppelint stb, olyasmiket, amikről vágod, hogy széles körben elismert együttesek, de ettől függetlenül f**..**ngod nincs róluk. A Master of Puppets nálad Master of the Puppets... Nincs gond azzal, ha nem ismered a lemezt, de hogy van képed így berakni a Metallicát a listába, ha még az egyik leghíresebb albumát sem ismered? Mekkora képmutatás ez b**..**m....g?! Az arrogáns, primitív stílussal csak tetézed (például nyugodtan bek*****...phatod azért a kiszólásért, miszerint a b****--sszusgitár egy kevésbé fontos hangszer). Ezzel a maradék, minimális hiteledet is elvesztetted. Kiderült, hogy csak fröcsögni tudsz mindenre, az k**..**rv....ra megy, a közönséged pedig imádja a hőbörgést, de amikor meg kéne mutatni, hogy milyen ízlésre, milyen tájékozottságra van olyan k*****---..**rva nagy p***--fád, kipukkad a lufi. Az persze eddig is nyilvánvaló volt, hogy lövésed nincs a zenéről, azon belül a komolyzenéről, a jazzről, a blues-ről, a rockról, de a tágabb értelemben vett könnyűzenéről sincs, csak akkor lehet, hogy nem kéne p.......fázni róla... Az a röhej, hogy a hallgatóságodban nem volt egy olyan ember sem, aki egy zaftosabb h***...lyeség után nem oltott volna le a fr****....ncba."


(Kipontoztam meg kicsillagoztam, mert nem engedte elküldeni.) Én még hozzátenném, hogy csak amcsi meg angol zenéket ismerni (leszámítva Jarre-t) nem egy nagy kritikusi teljesítmény. Semmi skandináv, olasz, spanyol, német, dél-amerikai? Hű, de nagyon ért hozzá.

2019. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Amikor pedig valaki azzal jön, hogy jobb, mint VV Cristofel. Szerintem egyrészt ezeket a VV-ket senki nem veszi igazán komolyan (remélem, így van), másrészt maga Puzsér az, aki épp ennek a logikának az ellenzője. Pl. ha valaki jól tud zenélni, jól játszik a hangszerén, akkor még gázabb, ha igénytelen. Ebből kiindulva, ha értelmesebb Baukó Évánál, még gázabb, ha butaságokat mond?
2019. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
7-es: ha valaki Puzsérről meg meri kérdezni, hogy mit tett le az asztalra, azt helytelenítitek. Akkor ugye nem várod el a kérdezőtől sem? Tök igaza van amúgy: azok, akik járatosak egy-egy témában a fejüket fogják, hogy milyen dolgokat mond. Puzsér okosnak látszik azok előtt, akik szerint hú de szofisztikált dolog, ha nagy a szókincsed, meg nem Álom.net-et hallgat. Nem akarok megsérteni senkit, de Puzsér azokra emlékeztet, akik szidják az Alkonyatot, hogy milyen minősíthetetlen könyv (az is). És ha visszakérdezel, mit olvastak helyette, ami jó, kiderül, hogy semmit, utoljára általánosban a Jókait, de csak mert kötelező volt. Értem én, hogy ettől még tudhatja, hogy az Alkonyat rossz. Van egy ilyen idézet, hogy aki nem olvas jó könyveket, semmivel sem különb annál, mint aki nem tudja őket elolvasni. Hát na, Puzsér ilyen. Aki igazán művelt vagy értelmes, az ezt látja. Sokan megszerették a Csillag születiknél, aztán koppantak, amikor belehallgattak a műsorába meg a tévéműsorát megnézték, én is így jártam. Kérdezitek mindig, hogy a Csillag születiket láttuk-e csak. Ott pont hogy jó képet festett magáról, a többség szerette. Aztán meghallgattuk a műsorát, és lehullt a lepel. Ez van.
2019. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"Az egyetlen aki a jelenkor problémáit próbálja boncolgatni(már amennyire engedik neki), és gondolkodásra szeretné bírni az embereket."


Nagyon sokszor olyanokat szid, akik már rohadtul nem aktuálisak, sehol sincsenek már, TNT, csepregi Éva, V-Tech, épp hogy túl keveset beszél a maiakról. Igen, tudom, hogy megtette, de komolyan, kit érdekel ma már egy ShyGysmeg ilyen sz***rok?



"Remélem klasszikus figura lesz belőle a XXII. században."


"Bárhova utaztam a világban, mindenhol csak művészek szobrait láttam, kritikusokét sehol." Leonard Bernstein

2019. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Külön vicces, hogy Puzsér maga mondta magáról, hogy sok mindenhez ért, de csak felszínesen. "


Annyian jönnek ezzel, mintha ez pozitív lenne. Komolyan, senki nem gondolja úgy rajtam kívül, hogy ha ez saját maga szerint is így van, akkor annyi erővel, amennyivel ezt elismeri, legalább megnyithatná a Wikipédiát a műsorai előtt? nem készül fel a műsoraira, ez az igazság. Csak úgy besétál. Puzsér a szegények kritikusa, akiknek elég, hogy egy rendezőtől egy filmet ismerünk, egy zenésztől egy dalt hallottunk, de ha valaki Puzsérról véleményt mer mondani úgy, hoyg nem ismeri minden egyes leírt betűjét, az tájékozatlan... Pedig nem én beszélek a rádióban, de én nézzek utána az életművének. Ő széles sávon beszél butaságot, de az nem baj, mert bevallja. Mindjárt felvetetem magam Zsolnay porcelán festőnek mert cukin bevallom, hogy nem értek hozzá.

2019. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Álom.net-et néz, nem hallgat. Bocsánat, bezavart a korábbi zenés téma.
2019. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!