Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire mutatja a magyar...

Mennyire mutatja a magyar kulturális élet lezüllését az, hogy pl Puzsér Róbert intelligens és mérvadó személyiségnek számít?

Figyelt kérdés
Ha jobban megnézzük, akkor nyilvánvaló, hogy egy félművelt,képernyőképtelen senki, aki megállás nélkül okádja a kapitális marhaságokat magából.
2016. febr. 14. 12:00
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
nem az ízlését minősítettem, hanem a sok baromságot, amit idehányt. téged sem az eszedért szeretnek :D
2016. márc. 16. 14:04
 12/28 A kérdező kommentje:
nem másképp látja a dolgokat, hanem konkrétan tárgyi tévedései vannak, és hülyeségeket beszél nonstop, mert emellé még beszédkényszeres is.
2016. márc. 16. 14:05
 13/28 anonim ***** válasza:
82%

Azt nem állítottam, hogy nincsenek tárgyi tévedései, viszont mindenféleképpen elgondolkodtató amit mond, ír. Ő ilyen, ettől egyedi. Na és ha szóf0sasa van, kit érdekel, már az sem lehet az embernek?!:D "megállás nélkül okádja a kapitális marhaságokat magából"- akkor miről kellene beszélnie? Áruld már el légy szíves.

Az egyetlen aki a jelenkor problémáit próbálja boncolgatni(már amennyire engedik neki), és gondolkodásra szeretné bírni az embereket. Remélem klasszikus figura lesz belőle a XXII. században.

2016. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
:D
2016. márc. 16. 17:45
 15/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem Puzsér ízlésére gondoltam.... Jézusmáriám... :D Szerintem aki itt ostoba, az te vagy. De a bíráskodás az nagyon megy.
2016. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
en sem te szerencsetlen, olvass vissza :D istenem :DDD mar nagyon rohogok
2016. márc. 16. 20:11
 17/28 anonim ***** válasza:
71%
Én vagyok aki "idehányta a sok baromságot", mondjuk azt pont te teszed.
2016. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
45%
És ezen mi olyan vicces?
2016. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
60%

Valószínűleg egy gyökér troll a kérdező.

Biztosan végighallgatta a több száz több órás rádióműsorait, ha ennyire utálja... hihető.

Egyetlen érvet nem hozott még fel, egyetlen tényt sem mutatott még be... Ne dőljetek már be egy ilyen nyomorultnak.

Külön vicces, hogy Puzsér maga mondta magáról, hogy sok mindenhez ért, de csak felszínesen. Innentől kezdve lehet nem úgy kell nekiállni, hogy úristen ő itt mindent tud... És akkor látni lehet, hogy ez az ember pusztán az átlagnál sokkal többet tud a világról, pedig az ő tudása sem olyan sok...

2016. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
49%

Hoppá miket írok közbe...

sok témához ért, de csak felszínesen*

2016. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!