Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire mutatja a magyar...

Mennyire mutatja a magyar kulturális élet lezüllését az, hogy pl Puzsér Róbert intelligens és mérvadó személyiségnek számít?

Figyelt kérdés
Ha jobban megnézzük, akkor nyilvánvaló, hogy egy félművelt,képernyőképtelen senki, aki megállás nélkül okádja a kapitális marhaságokat magából.
2016. febr. 14. 12:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%

Mint amennyire ennek az oldalnak a színvonalát "jelzi" pld. a te kérdésed.

Semennyire.


Szerintem Puzsér pont az, aminek te leírtad. Eszembe sem jutna rá "intelligens és mérvadó" személyként gondolni.

Nem is ismerek senkit, aki annak tartaná őt.

Azt azonban javára lehet írni, hogy ő legalább félművelt, szemben mondjuk Berki Krisztiánnal, Bauko Évával, Valamilyen Christoferrel ( nem tudom hogy írják a nevét, a VV.-s kubai "csődörre" gondolok)...

A magyar kultúrát szerencsére nem a kereskedelmi TV-k színvonala jellemzi, az csak egy szelete. Akinek igénye van rá, élvezze, de aki többre vágyik, az is megtalálja a számára szórakoztató és értékes kulturális lehetőségeket.

2016. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
"Nyilvánvaló, hogy egy félművelt,képernyőképtelen senki." És te mennyi információmennyiség után jutottál erre a következtetésre? Megnézted a csillagszületiket és 2 youtube-os videót amiben épp ordít?
2016. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
az összes írását és videóját jól ismerem. maradjunk ennyiben
2016. márc. 15. 21:54
 4/28 A kérdező kommentje:
oh, a csillag születik-et pont nem. hideg ráz a sok hamisan vernyákoló gyökértől
2016. márc. 15. 21:55
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg maradjunk annyiban, hogy fényévekkel jobb lenne ez a világ, ha minden ember legalább annyira "félművelt" lenne mint Puzsér.
2016. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
semmiről nem tud lófszt sem, cserébe hangosan, ordenáré ízléstelen módon osztja az észt, ha neked ez okés, sajnállak. valóban művelt embereket ez zavar, az átlagnak persze ez nem probléma, mert fel sem tűnik nekik. csak tetszik nekik hogy fröcsög, és kajálják. csodás.
2016. márc. 16. 00:01
 7/28 anonim ***** válasza:
80%
És te? Te mit tudsz? Hány könyvet írtál már? Én azért kajálom, mert egyszerűen jót tesz a lelkemnek, hogy ki mond, ki mer mondani olyan dolgokat melyekről senki sem beszél, lehet hogy ordenáré ízléstelen módon adja elő de nekem pont ez ami tetszik, az eredetisége. Van elég önmagát megjátszó ember a médiában és azon kívül a világban és te meg tipikusan az a fajta vagy, aki már nem is szándékosan hanem tudat alatt keresi a másikban a hibát, úgy hogy ellenben te semmit nem produkálsz. Sajnos nem ismerem személyesen, de rendszeresen hallgatom a Youtube beszélgetéseit és mindig jobb kedvre derít az őszintesége. Aki meg a tv-t kapcsolgatva akar művelődni, az eléggé házszámot tévesztett.
2016. márc. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
sírok. tipikus puzsér fan. szánalmas.
2016. márc. 16. 11:06
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

"az összes írását és videóját jól ismerem. maradjunk ennyiben"-Ha az összes írását és videóját olyan jól ismernéd nem kérdeznél ekkora baromságokat! Tény és való, hogy néha hülyeségeket beszél(=másképp látja a dolgokat), de neki legalább vannak önálló gondolatai, a legtöbb írása elgondolkodtató. Számomra ő a leghitelesebb és fogyasztható karakter.

Onnan látszik a magyar kulturális élet lezüllése, hogy az embereknek -függetlenül a Puzsértól- ,kell valaki aki helyettük gondolkodik.

2016. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Szánalmas? Ha Puzsér félműveltségéhez képest te művelt lennél, akkor nem minősítenél valakit szánalmasnak az egyéni ízléséért. Szerintem.
2016. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!