Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarok! Vágytatok már arra,...

Magyarok! Vágytatok már arra, hogy cigányok legyetek? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2015. dec. 29. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Elégedett vagyok magammal. De ha cigány volnék is elégedett volnék magammal.

Egyszerűen imádom magam annyira, amennyire utálom.

2015. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem szeretnék cigány lenni.
2015. dec. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a cigányok sem vágynak arra Tádé fiam !
2015. dec. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Borsodiként? Határozottan nem.

Mondjuk most így belegondolva, határozott időre TALÁN (de igen hosszasan töprengenék rajta), addig amíg valamilyen formában közzé nem teszem azokat a történeteket, amiket a falubeli öregek és az utcánkban lakó öreg cigány bácsi mesélt nekem, hogy régen milyenek is voltak a cigányok. Hátha akadna egy-két cigány, akiket megfog a dolog és leesne a tantusz, talán rádöbbennének saját viselkedésükre. Bár, ahogy így végignézek mamám utcáján, amiből cigánysor lett......nagy eredmény nem lenne belőle. Sőt lehet onnantól már engem sem érdekelne semmi, csak Kis Grofó meg a színesfém.

2015. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én mán az vagyok a rák egyeki a beldet tegecchhi

Ná!!

Aggyápézt rásszísstá!

2016. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Jó nekem, amilyen vagyok. Ha belegondolok, nehéz lehet cigánynak lenni manapság.


Nekem a 4-6-on CSAK cigányok, nyilvánvalóan sötétek adták át a helyet, amikor gyerekekkel voltam, vagy pocakosan.

A saját fajtám, meg amikor egyszer-egyszer helyet kértem, kijelentette, hogy nekik is lenne 3 gyerekük, ha nem lett volna több eszük.

Hát, köszönöm. Szőke, kékszemű család vagyunk, és a hasonlók tüntetőleg néztek ki az ablakon, a szakadt cigányok, meg ugrottak, hogy ide tessék ülni.

Igaz, ez régen volt.


A másik, amikor irigyeltem őket, az a szülészeten volt.

Véletlenül, hirtelen kerültem a XIX. kerületi szülőotthonba, az volt a legközelebb ahhoz, ahol jártam.

Volt a szobában egy cigány lány. Nagyon zavart, de szörnyen irigyeltem, hogy állandóan ott volt valami látogatója. Nem akartak hangosak se lenni, de sokan voltak, és MINDIG ott volt valaki törődni vele.

Hozzám csak a férjem jött, senki más. Úgy cseréltem volna egy kicsit azzal a cigánylánnyal, pedig férje sem volt. Persze tőlem is kérdezték, hogy kell-e valami, de mit mondtam volna?

Persze, ez is régen volt.

2016. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17.20.

Nem gondolhatod komolyan. Elvégezted már a családfád összeállítását? Mert lehet, hogy meglepődnél, lehet,hogy benned is belőlük.

A mostani helyzetük, állapotuk a világ túl gyors változásának a következménye, meg még sok minden másnak is.

2016. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nem jó cigánynak lenni,elhiheted...
2016. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!