Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cigányok. Ti miképpen viszonyu...

Cigányok. Ti miképpen viszonyultok a bevándorlókhoz?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert külsőre ugye inkább rájuk hasonlítotok. Mégis, ha én egy cigányt látok, azt érzem, hogy egy európaival találkoztam, a bevándorlóknál pedig valami mély különbséget, mindentől amihez közünk van.
2015. júl. 13. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mindenféle rasszizmus nélkül mondom: te még nem láttál cigányt.

Van közöttük is egy réteg aki viszonylag normálisan beilleszkedett, dolgozik stb. Viszont ha megnézed a többit azok ugyanúgy beilleszkedésre képtelenek, mint a muzulmánok egy része, ugyanúgy az európai kultúrától és normáktól teljesen eltérő kultúrájuk és normáik vannak.

Ne abból a pár emberből indulj ki, akik közöttük is normálisak, mert az igen kis százalék ( nekem is van diplomás cigány haverom pl ő is kivétel) hanem nézd meg a többit. Említették a 8-kert éjszaka, de legalább fél órán át tudnám sorolni a borsodi, hevesi és nógrádi putrikat. Oda menj el egyszer és meglátod a valóságot.

Vagy állj meg Felsőzsolcán a buszmegállóban, a Búza téren vagy szállj fel az utolsó Miskolc-Szerencs-Nyíregyháza vonatra.

Azt hiszem utána megtudnád milyenek a cigányok valójában.

2015. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek illúzióm. Többször is előfordulásának, hogy belém kötöttek már. De megfelelő fellépéssel megoldottam. Tudom, hogy sok közöttük a bűnöző. De ezt ezt kultúra hiánya okozza, míg a terroristák esetében maga a kultúra okozza. És az Allah Akbarozónak nem lehet megmagyarázni majd, hogy hagyjon békén. Rengeteg kellemetlenség származik cigányoktól, ez tény. De a két szint teljesen különböző. Mert utóbbi kb. Le akarja igázni a világot. Nyilván itt sem mindegyik, de egy Iszlám Államnyira való már összegyűlt belőlük.
2015. júl. 13. 19:13
 3/11 A kérdező kommentje:
Előfordult. Nem előfordulásának.
2015. júl. 13. 19:22
 4/11 anonim ***** válasza:

"De ezt ezt kultúra hiánya okozza, míg a terroristák esetében maga a kultúra okozza."


Ez igaz. Viszont az országban élő 600-1 200 000 közötti kisebbségi nagyobb részénél hiányzik a kultúra. A bevándorlók nagyobb része viszont képzettséggel rendelkező átlagember és nekik nagyon nagyon kis százalékok potenciális veszélyforrás.

Azt sem árt elfelejteni, hogy a bevándorlók 99%-a nem célpontnak, hanem tranzitországnak tekinti Magyarországot. Ha véletlenül a hatóságaink nem vennék észre őket simán csak átvonulnának az országon. Az a több százezer problémát jelentő kisebbségi viszont nagyon jól megtelepedett és elvan, mint Marci Hevesen... :D


Azért remélem érzed a különbséget...


" De megfelelő fellépéssel megoldottam."

Persze. Gondolom ha Diósgyőrben betalál 6 kancigány azt is megoldottad volna megfelelő fellépéssel. Esetleg fegyvert hordasz magaddal? :D

2015. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezen a videón szétröhögöd az agyad :)

Részlet a győzike-showból, amiben Győzike lecigányozza az indiai turistákat. :)))

2. perctől az érdekes rész. :)


https://www.youtube.com/watch?v=eXrPg2i2qlg


Győzike: "tik is ugyanolyan cigányok vagytok, mint mi az indiaiak" :))))))

2015. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A kérdés célja az volt eredetileg, hogy a cigányok éreznek-e ellenszenvet a bevándorlás kapcsán, mert rájuk is jelenthet veszélyt, vagy nem mert helyből elítélik a kiegészítést azért, mert velük is gyakran megesik. Szerintem ez egy nagyon érdekes kérdés, úgyhogy egy rövid időre ne a cigányok által elkövetett bűncselekményekre figyeljünk. Igen, van elég. De most nem ez a kérdés.
2015. júl. 13. 19:34
 7/11 anonim ***** válasza:
konkurenciának tekintik őket,ha egy magyart a nyílt utcán nyakon vág 3 cigány a körülötte lévő többi bamba magyar simán végignézi na ezt a bevándorlókkal nem tudják megcsinálni
2015. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én cigány vagyok (asszimilálódott fajta) :) A bevándorlókat én is cigánynak nézném az utcán lazán ameddig meg nem szólalnak, pont ezt beszéltük a családdal! Megérteni megértem őket, hiszen ha itt háború lenne akkor én is fognám a családot és lelépnénk! Sokan panaszkodnak hogy leeszik a fáikról a gyümölcsöt, segítségért zaklatják őket, de gondolkodjunk relatívan. Ha én útra kelnék a 2 éves kislányommal és éhes lenne ugyanúgy levenném arról a fáról az almát, vagy bekopognék házakhoz segítségért... ki nem tenné meg ha éhezne vagy kisgyerekkel lenne?? De a vandálkodást és kötözködést nagyon elítélem, a mocskosfajta cigányoknál is! Szóval a lényeg az hogy nem szabad mindenkit egy kalap alá venni, saját bőrömön tapasztalom... hiába vagyok normális külsőleg és belsőleg is ha idegen helyre megyek általában lenézően viselkednek velem, egészen addig amíg el nem beszélgetek valakivel, viszont utána elégedett vagyok hogy nem néznek mocskos, szemétnek! Igen tudom hogy a cigányok tettek is érte hogy ez a helyzet alakuljon ki, csak én és a többi normális cigány szintén szenved az előítéletek miatt :(
2015. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én cigány vagyok (asszimilálódott fajta) :) A bevándorlókat én is cigánynak nézném az utcán lazán ameddig meg nem szólalnak, pont ezt beszéltük a családdal! Megérteni megértem őket, hiszen ha itt háború lenne akkor én is fognám a családot és lelépnénk!


Sokan panaszkodnak hogy leeszik a fáikról a gyümölcsöt, segítségért zaklatják őket, de gondolkodjunk relatívan. Ha én útra kelnék a 2 éves kislányommal és éhes lenne ugyanúgy levenném arról a fáról az almát, vagy bekopognék házakhoz segítségért... ki nem tenné meg ha éhezne vagy kisgyerekkel lenne?? De a vandálkodást és kötözködést


Ez nagyon rossz duma, mert az állam gondoskodik az ellátásukról

Amúgy is végtelenül álszent és aljas dolog a bűncselekmény elkövetést anyagi helyzetre hivatkozva elkövetni. Irgalmatlan sok munka, izzadság és pénz van a mezőgazdasági családi termelésben. Ezt az egész évi munkát teszik semmissé, akik lerabolják a termést. Arról nem is beszélve, hogy egy magyar családot fosztanak meg a megélhetéstől.

Ha éhes, kopogjon be az ajtón, aztán elválik, hogy kap enni vagy sem. Gyanítom, ha szépen kér, akkor kap annyit, hogy ne haljon éhen.


A cigányok szoktak mindig ezzel jönni.

lásd: uborkás eset


Akkor ennyi erővel a bankrablót se kell lecsukni, mert a szegénységből akar kitörni.


A falusi "mélyszegények"-nek nem jut eszébe, hogy dolgozzanak?


Sokuknak nagyobb az udvara, mint a magyar családoknak, nekik miért büdös a munka? Miért nem ássák fel az udvart, miért nem ültetnek fát, miért nem veteményeznek?


Miért van az, hogy a magyar mindezt megteszi, a szomszéd cigány meg lelopja a magyarét, mert "éhezik"?

A magyar se mennyei mannaként kapja az égből.

Tessék megdolgozni érte!

Megvan a lehetőség.

2015. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem kell kiforgatni a szavaimat!! Ha HÁBORÚ miatt éhezve vándorolnék a gyerekemmel... Olvasd el mégegyszer amit írtam előzőleg aztán értelmezd!
2015. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!