Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek tetszett az új Star Wars?

Nektek tetszett az új Star Wars?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
még nem láttam :(
2015. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szerintem volt benne hiba nem is kevés..

de az a durva hogy még így is imádom!!!

2015. dec. 19. 20:02
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszett :(
2015. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Nem...Mivel ennek az egésznek már régen nincs semmi köze sem az EREDETI filmhez...Ezek a mostani "starwars" filmek már SEMMI MÁSROL NEM SZÓLNAK, csak a PÉNZRÖL, ÉS AZ ÜZLETRÖL...
2015. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

szerintem meg ez pont nem.. az előzmény filmek tényleg arról szólnak.. de ez nem az ébredő erőn látszik hogy olyan emberek csinálták aki maguk is Star Wars fanok.

S P O I L E R gondolok itt most többek között arra hogy sokan nyafognak hogy olyan mintha az új reményt láttták volna újra, mert semmi új nincs benne. Lehet de ezt az egészet azért csinálták mert nekünk akartak kedveskedni, miközben nézzük nosztalgikus érzésünk legyen. Nálam sikerült imádtam minden percét! (mondjuk az eléggé zavart hogy a sith egy nyávogos p*cs*.. Nem egy Darth Vader)

2015. dec. 19. 21:26
 7/13 A kérdező kommentje:
ezt a filmet abszolút szeretetből csinálták, jó persze nyilván a pénzért is de nem ez volt az elsődleges szempont hanem hogy nekünk rajongóknak adjanak egy felejthetetlen élményt ( nem úgy mint Lucas az előzmény filmekkel..)
2015. dec. 19. 21:29
 8/13 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...Mond:Mi a véleményed a naív emberekröl?
2015. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és neked mi a véleményed a mindenben csak a rosszat látó emberekről?
2015. dec. 19. 21:40
 10/13 A kérdező kommentje:
ilyen alapon ne nézz filmeket mert a pénzért csinálják őket..
2015. dec. 19. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!