Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Összetörtem egy tükröt, most...

Összetörtem egy tükröt, most mi lesz?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, de összetörtem egy tükröt apró darabokra, és babonás vagyok. Miket jelent ez pontosan? Most megyek férjhez. Ez számít? Kíváncsi vagyok. Köszi.
2010. márc. 23. 18:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jaj be ne vedd ezt a maszlagot. Ha mindenki a törött tükörre fogná a rossz házasságát, akkor már a Föld népességének 70 százaléka elvált volna.:)
2010. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez csak babona, hogy x ideig balszerencse, vagy nem házasodsz meg stb.
2010. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
veszel egy újat, mi lenne? ha én kitalálom, h a zöld cipőfűző szerencsétlenséget hoz, akkor többen nem fogsz olyat tenni a cipődbe?:)
2010. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Zöld???Te jó ég,ki kell cserélnem............


:D

2010. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na akkor most takaríthatsz... azok a kis szilánkok meg képesek úgy beleragadni a szőnyegbe és bármibe, hogy porszívó se szedi ki, csak ha belelépsz, akkor megy a lábadba... elég nagy szerencsétlenség :)
2010. márc. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!