Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csak lányokkal tudok...

Miért csak lányokkal tudok barátkozni?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok,és szinte csak lány barátaim vannak.

próbáltam sokszor fiúkkal is barátkozni,de mindegyiknek arra voltam jó,hogy a kocsmába az italját én fizettem.

azután sz*rtak a fejemre,hiába hivtam el őket ide oda.

neten is próbáltam barátkozni sokmindenkivel-nemcsak fiúkkal,lányokkal is,de volt,aki a leveleimre nem válaszolt,volt aki szimplán letiltott,és volt,akivel kijöttem,bár még a haverságig se nagyon jutottam el velük.Rengeteg oldalon jártam már,hasonló körű érdeklődésű emberekkel is próbáltam jó viszonyt kialakítani de ottse válaszolt senki a leveleimre.

bocsi,hogy kicsit hosszú lett,de így jött ki.

Suliba lányhaverjaim vannak,de olyan gáznak érzem már,hogy örökké arról beszélnek hogy melyik pasi tettszik nekik az utcán.E gyáltalán nem érdekel,hogy ki tettszik nekik meg ki nem..:(:(


2010. márc. 4. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
"adjak szemüveget, öreg? itt áll az összes álmod. má nem úgy..."
2010. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a kérdésből úgy tünik, h kihasználható vagy :D Akk viszont ne csodálkozz ha ki is használnak :D Nem is kell felhozni azt a lehetőséget h te fizesd a sört a kocsmában, nem ezzel kell bevágódni :P Nemtom azért alapból sztem sokkal könnyebb fiúkkal haverkodni mert több a közös téma meg kevésbé hisztisek is.

sztem am már annyira csajokkal vagy együtt minden nap h átvetted a gondolkodásmódjukat és túlbonyolitod az egészet. A fiúknál ez normális h néha "szarnak egymás fejére", a csajok ált. több törődést igényelnek, és lehet ezt te is átvetted mivel ezt hallgatod egész álló nap :P

Am meg sztem ezt hagyd abba mert sose lesz csajod ha barátkozol velük :D

16/F

2010. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg lány létemre miért csak fiúkkal..hát ki melyikkel jön ki..ha van téma,tudtok dumálni,miért lenne ez baj?majd ha lesz egy csajod,viszont lehet féltékeny lesz ezért..
2010. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat.
2010. márc. 5. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!