Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért általánosítanak az...

Miért általánosítanak az emberek a melegekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én is meleg vagyok, de szívesen dobálnám paradicsommal a felvonulgatásaikat. Az egy dolog hogy melegek de ezt mi a sz@rnak reklámozzák? Mint már fent említettem én is meleg vagyok, de nem kürtölöm szét. Ahhoz meg hogy a négy fal között kivel mit csinálok, másnak semmi köze. Az emberek csak azt látják hogy rózsaszín tütübe illegnek billegnek mint valami csapat gyépés, és azt hiszik hogy minden meleg olyan hülye degenerált vadbarom...

(pedig ez nem igaz)


2010. febr. 26. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
mert nem ismernek egyet se személyesen csak látásból
2010. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Mert a melegek b\/zik
2010. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Pl. azért, mert melegnek hívják magukat, nem homoszexuálisnak.
2010. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"melegnek hívják magukat, nem homoszexuálisnak."

Miért neked mikor tűdő gyulladásod van akkor azt mondod hogy:acensio pulmonum-od van?

2010. febr. 26. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Otthon úgy viselkedik ahogy akar, de máshol tartsa be a normákat. Ne legyen olyan mint egy undorító, vonagló féreg. Ha lelki problémái vannak, akkor ne így próbálja ellensúlyozni.
2010. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

"Ahhoz meg hogy a négy fal között kivel mit csinálok, másnak semmi köze."


Én sem értek egyet a magamutogató felvonulásokkal, de amit írsz, az már túlzás. Már hogy tartozna a négy fal közé az ember szexuális orientáltsága! Ne felejtsük el, hogy az a tény, hogy kinek ki a párja, az nem csak az ágyra tartozik. Optimális esetben az ember a párjával él együtt, vele kirándul, jár moziba, színházba, szórakozni, barátokhoz, stb. - tehát az irányultság jelen van valamennyi emberi viszonyunkban.

Ha pl. egy munkatársnak elejted, hogy kirándulni fogsz a hétvégén, már törheted is a fejed a hazugságon. Vagy azt mondod, hogy egy ellenkező nemű baráttal mész, vagy az azonos nemű baráttal, de akkor meg - egy kor után - az emberek gyanakodni kezdenek. Hát lehet így élni? Örökösen takargatni, agyalni a hazugságokon. Ez felőrli az embert.


Nem kell persze kikiabálni sem, kérkedni sem kell vele.

Ha pedig már van felvonulás, szerencsésebb lenne, ha az a hétköznapi emberek felvonulása lenne, nem pedig a boás, nemi aktust imitáló női ruhás traviké.

Egy ilyen felvonulás után sok ember meglepődne, hogy a melegek is ugyanolyanok, mint ők, a többi ember.

2010. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
pontosan az olyanok miatt, akik felvonulásokon rázzák a seggüket :S én sajnálom azokat a melegeket, akik normálisak, hogy ezek alapján ítélik meg őket! sztem az egész felvonulósdi többet árt mint használ az elfogadás szempontjából...meg az is baj, hogy az olyanok, mint Te nem hallatják a hangjukat, ezek a majmok meg igen :(
2010. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én hetero vagyok, de abszolút nem gondolom a melegekről, hogy mindegyik olyan magamutogató lenne, ahogy leírtad. Szerintem neked kisebbségi komplexusod van. Ne vedd magadra, hogy ki mit mond. Én nem gondolom azt, hogy a melegek mind ilyenek. Nekem egyik rokonom meleg, de ha nem tudnám, nem is tudnám megállapítani. Szerintem egy intelligensebb ember belátja, hogy mindenkinek a saját döntése, hogy hogyan él. Senki sem szólhat bele senki életébe, amíg másokat nem veszélyeztet. Szóval ne akadj ki, csak magadat idegesíted.
2010. febr. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

tegnap 22:02

A fartúró jobb lenne, mint a homoszexuális?

2010. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez nem reklámozás, vagy magamutogatózás. Ha elmentek más országokba akkor látnátok, hogy mi a melegfelvonulás lényege. Ez az ország a leg homofób országok közt van. A homoszexuálisok azért csinálják a felvonulást, hogy végre az emberek rájöjjenek, hogy mi is az, ha egy ember meleg. Abban tényleg van valami, hogy nem rózsaszín tütüben kéne zgrálgatni, de vannak akik telljesen normálisan mennek oda.
2015. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!