Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem önellentmondás?

Ez csak szerintem önellentmondás?

Figyelt kérdés

Én nem tudom,hogy ti,hogy vagytok vele de én az elmúlt kb.3 hétben néhány önellentmondást fedeztem fel.

Ez legfőképp a bűnözéssel kapcsolatos téma.

Az elején annyit,mert ennek is köze lesz a témához,hogy a

a cigányok nagy része kultúrálatlan,bűnöző,lop,csal stb.

De természetesen aki esetleg magyar,fehér ember létére dologtalan,bűnöző,drogkereskedő vagy akár más bűnöző én azt ugyanúgy elítélem!

Na most akkor mesélem a történetet:

Egy 3 hete olvastam Facebookon a cigánybűnözésről és megnéztem a kommenteket.

Ráakadtam egy hozzászólásra aki megpróbálom idézni de már teljesen nem emlékszem ezt írta: "Mocskos tetves cigányok,kitaposnám legszívesebben a beleteket,koszos féreg söpredékek"

Ilyen és ehhez hasonlókkal szidta a cigányokat erőteljesen.

Amivel nagyrészt egyetértek de ahogy rákantintottam a Facebook-profiljára egyből egy idiótának gondoltam.

Megnéztem a Facebook-os képeit és az összes képen ilyen nagymenőn nézett kb,mint egy gengszter.ráadásul ez az ember aki erőteljesen szidta a cigányokat,menőzött a Facebook profilján azzal,hogy ő és a hawerjai milyen kemény bűnözők meg gengszterek és azzal is menőzött,hogy stricik meg kábítószerrel kereskednek,drogoznak és egy csomó törvényt megszegtek.

És megnéztem a hawerjainak is a Facebookját és szinte az összes odaírta,hogy mennyire utálja a cigányokat elég erőteljesen szidta őket,de közben ők is azzal menőztek,hogy mekkora gengszterek,meg,hogy menőnek tartják a striciséget és a drogokat.

Ezek mindannyian magyar,fehér bűnözők voltak.


Na már most megmagyarázom,hogy ez miért önellentmondás:

A cigányokat ugye elég sokan utálják,de senki nem a bőrszínükért,ha nem azért mert dologtalanok,kultúrálatlanok csak a segélyt várják,bűnöző életmódot élnek,lopnak csalnak stb.

Tehát az az ember aki MAGYAR FEHÉR ember és tegyük fel,hogy bűnöző(és menőzik is vele) akár gengszter,strici,drogdealer,tolvaj vagy akármilyen más,hogy ha egy ilyen ember utálja cigányokat az önellentmondás,mert kb. ő is olyan életmódot él.

Tehát az,hogy én utálom a cigányok de nekem is hasonló a viselkedésem pl.bűnöző,dologtalan stb. vagyok az önellentmondás!

Mert egy olyan viselkedesért gyűlölöm őket amit én is csinálok????

Egy fehér,magyar ember aki mondjuk dologtalan,bűnöző/gengszter,drogos/drogkereskedő stb,akkor az saját magának mond ellent ha utálja a cigányokat,mert ő is azt a viselkedést csinálja mint amiért a cigányokat utálják.

Vagy itt egy másik példa valahol azt hiszem Facebookon egy tizenéves gyerek azt írta,hogy gyűlöli a cigányokat,de közben azzal menőzött,hogy ő mekkora gengszter és dohányzik,drogozik és egyéb szabályokat megszeg stb.

Tehát ez is önellentmondás,mert ez a gyerek teljesen olyan mint egy cigány ugyanazt a viselkedést csinálja csak a bőrszín a különbség!

És még pár embert láttam aki magyar létére volt bűnöző,gengszter stb,de közben utálták a cigányokat.

Szerintem az önellentmondás egy népet olyan viselkedés/életmód miatt amit ők is csinálnak.


Szerintetek is önellentmondás ez?



2015. máj. 20. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Õk a bõrszinük miatt utálják, más nem érdekli õket.

Amúgy gyökerek szövegében ne keress logikát.


Más kérdés, h nem hiszem el, h minden cigány dologtalan és bûnözõ életet él. Úgyhogy "a cigányok" ez így mindenképp túlzó általánosítás.

2015. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!